Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kolaz nitra mestska policia.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Mestská polícia mesta Nitra, maps.google.com
20. novembra 2023 Správy Nitra od NitraDen.skMSP Nitra Diskusia()

Mestská polícia ponúka pracovnú príležitosť, hľadajú asistentov parkovacej služby

Mestská polícia v Nitre otvára dvere k novej pracovnej príležitosti. Hľadá asistenta parkovacej služby, ktorý bude mať zodpovednosť za monitorovanie, asistenciu pri parkovaní a ďalšie úlohy súvisiace s verejným priestranstvom.

Mestská polícia v Nitre informuje o voľnom pracovnom mieste pre asistenta parkovacej služby. Táto pozícia vyžaduje od uchádzačov niekoľko kľúčových zručností a schopností, ktoré zabezpečia úspešné vykonávanie povinností spojených s bezpečnosťou verejného priestranstva.

Asistent parkovacej služby bude mať na starosti monitorovanie, zisťovanie a dokumentovanie porušení dopravných predpisov. Taktiež bude asistovať pri službách súvisiacich s parkovaním a navigovať vodičov parkujúcich v parkovacích zónach. Dôležitou úlohou bude tiež oznamovanie zistených skutočností, podozrivej alebo protiprávnej činnosti operačnému príslušníkovi mestskej polície.

Výberové konanie sa uskutoční 13. decembra 2023 v útvare Mestskej polície na Cintorínskej ulici č .6 v Nitre o 8.00 hod. Nástup do zamestnania je ASAP. Mestská polícia ponúka nástupný plat na tejto pozícií od 871 eur a rôzne výhody vrátane trinásteho platu, päť dní dovolenky navyše, rehabilitačného pobytu, príspevku na doplnkové dôchodkové sporenie a ďalších výhod.

Na záujemcov sú kladené požiadavky ako bezúhonnosť, minimálne stredoškolské vzdelanie, zdravotná fyzická spôsobilosť, schopnosť pracovať samostatne i tímovo, zručnosť jazdy na bicykli, ovládanie informačných technológií a úradného jazyka.

Záujemcovia môžu zaslať žiadosť s profesijným životopisom, dokladom o vzdelaní a súhlasom na spracovanie osobných údajov do 8. decembra 2023 do 14.00 hod. na adresu MsP Nitra, Cintorínska 6, 949 01 Nitra.

Mestská polícia zdôrazňuje, že výberové konanie bude prebiehať formou osobného pohovoru pred päťčlennou komisiou. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky alebo elektronicky. Všetkým uchádzačom ďakujú za prejavený záujem a pripomínajú, že odoslaním životopisu súhlasia so spracovaním a evidenciou osobných údajov pre účely výberového konania.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X