Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Titulka praca ponuka nitra.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, Canva
14. februára 2024 Správy Nitra od NitraDen.sk Diskusia()

Mesto hľadá odborníkov, obsadzuje niekoľko voľných pracovných miest. Takéto platy ponúka

Mesto Nitra ponúka zaujímavé pracovné príležitosti v rôznych oblastiach pre tých, ktorí hľadajú nové výzvy a možnosti rastu. Ak túžite po niektorej z týchto pozícií, neváhajte a podajte žiadosť ešte dnes.

Mesto Nitra otvára dvere pre nových kolegov a hľadá zanietených jednotlivcov na niekoľko kľúčových pracovných pozícií. Mesto hovorí o práci s benefitmi, výnimočnou pracovnou atmosférou a kolektívom plným šikovných a unikátnych jednotlivcov.

Medzi ponúkanými pracovnými príležitosťami sú referent/ka urbanizmu a architektúry ÚHA, aj pre verejné obstarávanie a projektový/á manažér/ka pre rozvojové projekty v oblasti vzdelávania a sociálnych inovácií. Rovnako hľadajú aj kolegu do tímu odboru komunikácie a propagácie.

Požiadavky na záujemcov

Aké sú teda požiadavky na záujemcov? Referent urbanizmu a architektúry ÚHA by mal mať minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore stavebná architektúra, urbanizmus, jazykové znalosti z angličtiny aspoň na úrovni B2 a znalosti s programami ako Balík Microsoft- Word, Excel, Outlook, Microsoft PowerPoint, AutoCAD, Sketchup, ArchiCad, Photoshop.

Referent pre verejné obstarávanie by mal mať úplné stredné odborné vzdelanie, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie I. stupňa. V praxi by mal pôsobiť aspoň dva roky.

Projektový manažér pre rozvojové projekty v oblasti vzdelávania a sociálnych inovácií by mal mať vzdelanie v oblasti manažmentu, sociálnych, pedagogických, spoločenských alebo humanitných vied, alebo iné. Absolvovanú by mal mať aspoň strednú školu s maturitou, prípadne nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, či môže byť aj študentom vysokej školy I. až III. stupňa.

Referent pre správu sociálnych sietí mesta Nitra by mal mať skúsenosť s tvorbou kreatívnych konceptov a obsahu pre komunikačné kampane, vrátane portfólia vlastných výstupov, skúsenosti so správou sociálnych sietí (Facebook, Instagram), aj na YouTube, TikTok, Threads a iných platformách výhodou, social media reporting, zmysel pre vizuálnu komunikáciu, skúsenosť s tvorbou a postprodukciou fotografií a videí pre sociálne siete, znalosť video editačných a grafických programov výhodou (Adobe, Canva) a v neposlednom rade musí spĺňať požiadavku na dokonalú znalosť slovenského jazyka. Angličtina uchádzača o túto pozíciu by mala byť na komunikatívnej úrovni.

Plat a výhody

Plat a zamestnanecké výhody ponúkané pre uchádzačov o pozíciu referent urbanizmu a architektúry ÚHA je vo výške 1 200 eur s tým, že závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača, odmeny v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov mesta Nitra a platnou Kolektívnou zmluvou. Medzi výhody mesto radí možnosť zvýhodneného vstupu do vybraných mestských inštitúcií, 25 až 30 dní dovolenky podľa veku, možnosť stravovania a finančného príspevku, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou, aktivity podporujúce duševné i fyzické zdravie a príjemnejšiu atmosféru na pracovisku, možnosť aktívne sa zapájať do zlepšovania kvality riadenia organizácie v samospráve cez účasť v projekte CAF.

Ponúkaný plat pre referenta pre verejné obstarávanie je vo výške od 1 500 eur, pričom celková výška zmluvné mzdy je v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov mesta Nitra. Medzi výhody zamestnávateľ radí body ako perspektívna práca, dynamická a zodpovedná práca a sebarealizácia, stabilné zázemie samosprávy, komplexná pozícia, rôznorodá činnosť, možnosti osobného rozvoja a profesijného rastu, doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou.

Projektový manažér pre rozvojové projekty v oblasti vzdelávania a sociálnych inovácií pracujúci pre mesto by mal zarobiť od 1 500 eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača. Celková výška mzdy je v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov mesta Nitra. Zamestnanecké výhody a benefity pre záujemcov sú služobný notebook, možnosť zvýhodneného vstupu do vybraných mestských inštitúcií, 25 až 30 dní dovolenky podľa veku, možnosť stravovania a finančného príspevku alebo príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou.

Referent pre správu sociálnych sietí v meste zarobí 1 399 eur a medzi benefity tejto práce podľa mesta patrí perspektívna práca, dynamická a zodpovedná práca a sebarealizácia, stabilné zázemie samosprávy, doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Žiadosti uchádzačov

Každý záujemca má poslať na mesto žiadosť o zaradenie do výberového konania. Spolu so žiadosťou záujemcovia musia poslať životopisy, motivačné listy, čestné vyhlásenia o ukončení najvyššieho vzdelania a bezúhonnosti, spolu s písomným súhlasom so spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Viac nájdete na stránkach a inzerátov ponúkajúcich jednotlivé pracovné pozície – referent pre správu sociálnych sietí, referent urbanizmu a architektúry ÚHA, referent pre verejné obstarávanie alebo projektový manažér pre rozvojové projekty v oblasti vzdelávania a sociálnych inovácií.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X