Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nocna hliadka mestska policia nitra.jpg
Foto: www.mspnitra.sk
23. januára 2024 Správy NitraOznamy a dôležité informácie od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Chcete sa stať mestským policajtom? Je tu príležitosť, mesto hľadá záujemcov spĺňajúcich tieto požiadavky

Ak máte záujem stať sa mestským policajtom v Nitre, máte príležitosť. Musíte však spĺňať určité podmienky. Viac nájdete v našom článku.

Máte záujem pracovať v meste a máte dobrú kondičku, ovládate jazdu na bicykli, máte vodičský preukaz a aktívne ovládate slovenčinu písomne aj hovorene? Mesto Nitra aktuálne vyhlasuje výberové konanie na pozíciu príslušníka mestskej polície, zameraného na vykonávanie činností podľa zákona SNR č. 564/1991/Zb. o obecnej polícii v platnom znení.

Ponuka práce je na plný pracovný úväzok s nástupom od marca 2024. Aký je ponúkaný plat za výkon práce? Nástupný plat je vo výške 1 045 eur a po absolvovaní odbornej prípravy 1 115, plus trinásty plat vo výške 75% zmluvnej mzdy, ak k 31. októbru odpracoval viac ako 6 mesiacov a menej ako 3 roky 100% zmluvnej mzdy ak k 31. októbru odpracoval 3 roky a viac.

Medzi benefity práce mesto zaradilo dávky osobitného sociálneho poistenia (ďalej len príspevok) po odpracovaní 25 rokov a dosiahnutí veku, päť dní dovolenky navyše, šesťdňový rehabilitačný pobyt po splnení základných podmienok, stabilizačný finančný príspevok po každých piatich odpracovaných rokoch, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, či finančný príspevok na jednu stravnú jednotku 4,80 eur.

Taktiež pridáva medzi benefity každoročné preventívne lekárske prehliadky zdarma, očkovanie proti infekčným ochoreniam zdarma, bezplatné zabezpečenie odbornej prípravy a získanie zbrojného preukazu, pravidelné tréningy sebaobrany pre príslušníkov, alebo tiež bezplatné využívanie fitness centra s rodinným príslušníkom.

Mesto od uchádzačov vyžaduje minimálne úplné stredné vzdelanie, vek minimálne 21 rokov, bezúhonnosť, zdravotná a psychická spôsobilosť na prácu príslušníka a na prácu v noci, vodičský preukaz skupiny B, ovládanie jazdy na bicykli, aktívne ovládanie úradného jazyka slovom i písmom (slovenského jazyka).

Záujemcovia o túto pozíciu majú posielať žiadosti do piatka 9. februára 2024 do 14.00 hod. na adresu Mestskej polície, Cintorínska 6, 949 01 Nitra. Doplňujúce otázky môžu záujemcovia zasielať na adresu [email protected] alebo [email protected], telefonicky na 037/69 22 522.

Mesto tiež informuje, že uchádzači, ktorí v minulosti zaslali žiadosť o prijatie do zamestnania v čase, keď Mestská polícia Nitra nerozširovala personálny stav, nemusia žiadosť opätovne posielať. Mestská polícia Nitra týchto žiadateľov eviduje a všetky súčasti žiadosti archivuje. Viac informácii nájdu uchádzači tejto stránke.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X