Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Portrait of young white woman in a busy modern workplace
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračná foto : gettyimages
11. októbra 2018 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skTS NitraDen.sk Diskusia()

Univerzita Konštantína Filozofa pozýva na Kariérny deň

UKF v Nitre už niekoľko rokov organizuje podujatia zamerané na zlepšenie orientácie jej budúcich absolventov na trhu práce.

K pravidelným aktivitám, ktoré pomáhajú študentom univerzity získať informácie z prvej ruky, priamo od manažérov úspešných firiem, patrí aj Kariérny deň UKF.

UKF v Nitre ho už tradične organizuje v spolupráci s Národným kariérnym centrom. Zvolený formát prezentácie jednotlivých zamestnávateľov využitím metódy table talk umožňuje priamu komunikáciu medzi zástupcami firiem a študentmi, ako aj zodpovedanie všetkých konkrétnych otázok študentov. Tento rok bude Kariérny deň UKF obohatený o poradenstvo 2 kariérnych poradkýň, ktoré pôsobia v rámci Poradenského a servisného centra UKF v Nitre (PaSC).

Kariérny deň UKF sa uskutoční v utorok 16. októbra, v hlavnej budove UKF v Nitre, na prízemí v čase medzi 11. až 13. hodinou.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X