Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
ZUŠ ARS Studio, Škultétyho 1
ilustračné: mapy.google.sk
14. mája 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Nitrianska SZUŠ príde okrem peňazí, ktoré musí vrátiť mestu, aj o priestory

Nitriansku Súkromnú základnú umeleckú školu ARS Studio čakajú neľahké časy. Okrem peňazí, ktoré musí vrátiť mestu Nitra, príde aj o priestory.

O tom, že SZUŠ bude musieť opustiť priestory, v ktorých doteraz sídlila, sa hovorilo už pred časom. Poverený riaditeľ školy Štefan Uhrin sa začiatkom marca tohto roka vyjadril pre tlačovú agentúru SITA takto: „Mesto nás zatiaľ nekontaktovalo. O tom, že máme výpoveď, počujem prvý raz od vás. Učíme deti na najväčšom nitrianskom sídlisku, vypĺňame im voľný čas, takže myslím si, že aj rodičia detí budú mať čo k tomu povedať“. Teraz sa opustenie priestorov stalo realitou.

Mesto Nitra zverejnilo na svojej webovej stránke dohodu o ukončení platnosti zmluvy o nájme nebytového priestoru. Podľa dohody končí nájom SZUŠ ARS Studio ku dňu 30. júna 2016. Nájomca podpisom dohody zároveň prehlásil, že k vyššie uvedenému dátumu budú nebytové priestory riadne vypratané a budú navrátené do pôvodného stavu, pokiaľ sa prenajímateľ s nájomcom nedohodnú inak.

Súkromná ZUŠ-ka ARS Studio doteraz sídlila v priestoroch Základnej školy na Škultétyho ulici na Klokočine. Podľa našich informácií si škola hľadá nové priestory, a preto bude jej činnosť pokračovať aj v nasledujúcom školskom roku.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X