Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ZUŠ ARS Studio, Škultétyho 1
ilustračné: mapy.google.sk
14. mája 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Nitrianska SZUŠ príde okrem peňazí, ktoré musí vrátiť mestu, aj o priestory

Nitriansku Súkromnú základnú umeleckú školu ARS Studio čakajú neľahké časy. Okrem peňazí, ktoré musí vrátiť mestu Nitra, príde aj o priestory.

O tom, že SZUŠ bude musieť opustiť priestory, v ktorých doteraz sídlila, sa hovorilo už pred časom. Poverený riaditeľ školy Štefan Uhrin sa začiatkom marca tohto roka vyjadril pre tlačovú agentúru SITA takto: „Mesto nás zatiaľ nekontaktovalo. O tom, že máme výpoveď, počujem prvý raz od vás. Učíme deti na najväčšom nitrianskom sídlisku, vypĺňame im voľný čas, takže myslím si, že aj rodičia detí budú mať čo k tomu povedať“. Teraz sa opustenie priestorov stalo realitou.

Mesto Nitra zverejnilo na svojej webovej stránke dohodu o ukončení platnosti zmluvy o nájme nebytového priestoru. Podľa dohody končí nájom SZUŠ ARS Studio ku dňu 30. júna 2016. Nájomca podpisom dohody zároveň prehlásil, že k vyššie uvedenému dátumu budú nebytové priestory riadne vypratané a budú navrátené do pôvodného stavu, pokiaľ sa prenajímateľ s nájomcom nedohodnú inak.

Súkromná ZUŠ-ka ARS Studio doteraz sídlila v priestoroch Základnej školy na Škultétyho ulici na Klokočine. Podľa našich informácií si škola hľadá nové priestory, a preto bude jej činnosť pokračovať aj v nasledujúcom školskom roku.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X