Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Parkovisko na povazskej 1.jpg
ilustračné: NitraDeň.sk
23. septembra 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Na Škultétyho ulici zhotovia odbočovací pruh a parkovisko za 130-tisíc eur

Na Škultétyho ulici v blízkej dobe pribudne odbočovací pruh a parkovisko, vyplýva to zo zmluvy, ktorú radnica nedávno uverejnila na svojej webovej stránke.

Ako sa uvádza v zmluve, dielo zhotoví košická firma EUROVIA SK, a.s., a to na základe cenovej ponuky, ktorú radnici doručila dňa 13. augusta tohto roka.

S prácami sa má začať do troch dní od účinnosti zmluvy a ukončené majú byť do 30. novembra 2018. Cena za vyhotovenie diela bola stanovená na 108.183,22 eur bez DPH. Po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 21.636,65 eur, sa tak celková hodnota diela vyšplhá na 129.819,87 eur.

„Podkladom pre úhradu ceny predmetu zmluvy bude faktúra vystavená zhotoviteľom v troch rovnopisoch na základe preberacieho protokolu potvrdeného obidvomi zmluvnými stranami po odovzdaní predmetu zmluvy podľa čl. I . Objednávateľ je povinný uhradiť cenu uvedenú čl. III. písm. b) v lehote splatnosti 14 dní odo dňa doručenia faktúry vystavenej zhotoviteľom,“ informuje zverejnený dokument.

Záručná doba je 60 mesiacov, a ako sa píše v zmluve, začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

V rámci objektov, ktoré bude stavba obsahovať, sa peniaze rozdelili takto. Komunikácia, parkovisko a chodníky – 11.694,07 eur vrátane DPH, verejné osvetlenie – 6.425,23 eur s DPH, sadovnícke úpravy (asanácie) – 151,72 eur s DPH a sadovnícke úpravy (realizácia stavby) – 11.548,85 eur vrátane DPH.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X