Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Msp nitra volne miesto.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj foto: MsP Nitra
10. januára 2019 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mestská polícia v Nitre hľadá do svojho tímu nové posily, takéto sú podmienky prijatia

Mestská polícia v Nitre hľadá do svojho tímu opäť posily. Ak si trúfate na túto prácu, podajte si žiadosť, kým nie je neskoro. Bližšie informácie sa dočítate v článku.

MsP Nitra uverejnila prostredníctvom svojej webovej stránky oznam, v ktorom vyzýva potenciálnych záujemcov, aby sa stali súčasťou hliadok nitrianskej mestskej polície. Ako sa píše na webe polície, Mestská polícia v Nitre obsadzuje voľné pracovné miesta na pracovnej pozícii príslušník mestskej polície – člen hliadky.

Ako sa ďalej uvádza v ozname, výberové konanie sa bude konať na útvare mestskej polície, ktorý sídli na Cintorínskej ulici č. 6 v Nitre. Termín je stanovený na štvrtok 28. februára 2019 o 8.00 h. Podľa ďalších informácií od mestskej polície, úspešní uchádzači nastúpia do práce 15. marca 2019.

Mestská polícia v Nitre ponúka svojim zamestnancom nástupnú základnú mesačnú mzdu vo výške 716 EUR, ktorá sa však po absolvovaní odbornej prípravy a praktickom zaškolení zvýši na 833 EUR.

K ďalším benefitom, ktoré polícia v ozname spomína, je trinásty plat vo výške 75-percent zmluvnej mzdy, päť dní dovolenky navyše, šesťdňový rehabilitačný pobyt, na ktorý má nárok zamestnanec po splnení základných podmienok, stabilizačný finančný príspevok po každých piatich odpracovaných rokoch, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie či stravné lístky vo výške 4 EUR. K ďalším výhodám patria každoročné preventívne lekárske prehliadky zdarma, očkovanie proti infekčným ochoreniam, ktoré je taktiež zdarma, bezplatné zabezpečenie odbornej prípravy a získanie zbrojného preukazu, pravidelné tréningy sebaobrany pre príslušníkov a bezplatné využívanie fitness centra aj spolu s rodinným príslušníkom.

Mestská polícia v Nitre zverejnila aj požiadavky, ktoré by mal spĺňať uchádzač o toto pracovné miesto. Ako sa uvádza na webe nitrianskej polície, uchádzač musí mať úplné stredné vzdelania, vek minimálne 21 rokov (dovŕšený ku dňu nástupu do zamestnania), musí byť bezúhonný a mať zdravotnú a psychickú spôsobilosť na prácu príslušníka a na prácu v nočných hodinách. Uchádzač by mal mať taktiež vodičský preukaz skupiny B, mal by ovládať jazdu na bicykli a úradný jazyk, ktorým je v tomto prípade slovenčina.

Ak vás pracovná ponuka zaujala, k žiadosti je potrebné doložiť profesijný životopis napísaný vlastnou rukou, doklad o nadobudnutom vzdelaní alebo jeho úradne overenú kópiu a písomný súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č.18/2018  Z.z. o ochrane osobných údajov.

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s potrebnými dokladmi treba zaslať na adresu: Mestská polícia, Cintorínska 6, 949 01 Nitra.

Ako na záver doplnila polícia, podmienkou prijatia je splnenie uvedených požiadaviek, včasné doručenie žiadosti, úspešné absolvovanie ústneho pohovoru, úspešné absolvovanie psycho-diagnostického vyšetrenia, ktoré organizačne zabezpečí zamestnávateľ, úspešné absolvovanie fyzických testov, ku ktorým patrí beh na 100 metrov, kľuky za 30 sekúnd, sed-ľah v trvaní dvoch minút, skok z miesta a 12 minútový beh. K poslednej podmienke prijatia patrí úspešné absolvovanie diktátu a slohu zo slovenského jazyka.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X