Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
mestská polícia Nitra
Foto: ilustračné, © NitraDen.sk
10. júla 2019 Správy NitraOznamy a dôležité informácie od NitraDen.skMSP Nitra Diskusia()

Mestská polícia hľadá nových kolegov, takýto nástupný plat ponúkajú nováčikom

Nitrianska mestská polícia vyhlásila výberové konanie na prijatie do zamestnania nových príslušníkov.

Výberové konanie sa uskutoční v stredu 28. augusta o 8.00 hod. na útvare mestskej polície na Cintorínskej ulici č. 6 v Nitre. Nástup nových zamestnancov by bol od 20. septembra. Podmienky priatia sú okrem včasného doručenia žiadosti a splnenia požiadaviek, aj absolvovanie ústneho pohovoru, psycho-diagnostického vyšetrenia, diktátu a slohu zo slovenského jazyka. Súčasťou podmienok sú aj fyzické testy, ktoré zahŕňajú beh na 100 metrov, kľuky za 30 sekúnd, sed-ľah za 2 minúty, skok z miesta a 12 minútový beh.

Mestská polícia ponúka za výkon práce nástupnú základnú mesačnú mzdu 728 eur, pričom po absolvovaní odbornej prípravy a praktickom zaškolení sa zvýši na 836 eur. ďalšími výhodami práce je trinásty plat vo výške 75 percent zmluvnej mzdy, 5 dní dovolenky navyše,6-dňový rehabilitačný pobyt po splnení základných podmienok, stabilizačný finančný príspevok po každých 5 odpracovaných rokoch, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a stravné lístky v hodnote 4 eur. Taktiež poskytujú svojim zamestnancom každoročné preventívne lekárske prehliadky zdarma, očkovanie proti infekčným ochoreniam zdarma, bezplatné zabezpečenie odbornej prípravy a získanie zbrojného preukazu, pravidelné tréningy sebaobrany pre príslušníkov a bezplatné využívanie fitness centra s rodinným príslušníkom.

Mestská polícia od uchádzačov o pracovné miesto vyžaduje minimálne úplné stredné vzdelanie, bezúhonnosť, zdravotná a psychická spôsobilosť na prácu príslušníka a na prácu v noci. Vek uchádzača musí byť minimálne 21 rokov (dovŕšený vek ku dňu nástupu do zamestnania) a záujemca musí byť držiteľom vodičského preukazu skupiny B. Dôležité tiež je, aby záujemca ovládal jazdu na bicykli a úradný jazyk, teda slovenčinu.

Žiadosť o pracovnú pozíciu musí obsahovať:

  • profesijný životopis,
  • doklad o nadobudnutom vzdelaní alebo jeho overená kópia,
  • písomný súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kompletnú žiadosť záujemcovia môžu zasielať na adresu: Mestská polícia, Cintorínska 6, 949 01 Nitra. V prípade doplňujúcich otázok, kontaktujte mestskú políciu prostredníctvom mailu: [email protected] alebo telefonicky: 037/ 6922522, 037/ 6922511.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X