Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Skruž
LB, NitraDeň.sk
19. apríla 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sknitra.sk, © NitraDen.sk Diskusia()

Mesto osádza nové skruže, majú zlepšiť informovanosť

Mesto plánuje do konca apríla inštaláciu nových mestských výlepných skruží, ktoré budú prioritne určené na výlep plagátov. Osadených bude osemnásť nových výlepných skruží – viaceré z nich aj v nových lokalitách mesta.

„Nové umiestnenie skruží je najmä z potreby pokrytia miest s vyššou koncentráciou a pohybom ľudí, ktoré vznikli vývojom mesta. Časť starších, doteraz používaných jedenástich skruží, bude demontovaná a odstránená, dve z nich, na autobusovej a železničnej stanici, budú nahradené novými. Zvyšných devätnásť pôvodných skruží bude zatiaľ ponechaných pre ďalšie užívanie,“ uviedla vedúca útvaru propagácie a cestovného ruchu Mariana Záturová.

Zmeny v užívaní skruží

Doterajší systém užívania skruží prejde aj ďalšími zmenami, každá skruž bude označená vlastníkom a prenajímateľom skruže. Plocha skruže bude rozdelená na dve časti, jedna časť bude slúžiť na komerčný výlep, druhá sa využije pre potreby mesta. Po všetkých zmenách bude v Nitre na komerčný výlep k dispozícii 35 reklamných skruží.

Ďalšou reklamnou plochou, ktorú je možné využiť na komerčné účely, sú „Citylighty“ na pešej zóne. Čo sa týka ďalších úprav, v apríli tohto roku budú opravené aj „ceruzky“ – mobiliár pešej zóny a Kupeckej ulici, ktoré budú po renovácii od mája k dispozícii na ďalší prenájom a komerčné využitie. Viac informácií v Turistickom informačnom centre Nitra, Štefánikova tr. 1, 949 01 Nitra alebo na www.nitra.eu a [email protected] alebo na t. č. 037/ 16 186.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X