Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Skruž
LB, NitraDeň.sk
19. apríla 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sknitra.sk, © NitraDen.sk Diskusia()

Mesto osádza nové skruže, majú zlepšiť informovanosť

Mesto plánuje do konca apríla inštaláciu nových mestských výlepných skruží, ktoré budú prioritne určené na výlep plagátov. Osadených bude osemnásť nových výlepných skruží – viaceré z nich aj v nových lokalitách mesta.

„Nové umiestnenie skruží je najmä z potreby pokrytia miest s vyššou koncentráciou a pohybom ľudí, ktoré vznikli vývojom mesta. Časť starších, doteraz používaných jedenástich skruží, bude demontovaná a odstránená, dve z nich, na autobusovej a železničnej stanici, budú nahradené novými. Zvyšných devätnásť pôvodných skruží bude zatiaľ ponechaných pre ďalšie užívanie,“ uviedla vedúca útvaru propagácie a cestovného ruchu Mariana Záturová.

Zmeny v užívaní skruží

Doterajší systém užívania skruží prejde aj ďalšími zmenami, každá skruž bude označená vlastníkom a prenajímateľom skruže. Plocha skruže bude rozdelená na dve časti, jedna časť bude slúžiť na komerčný výlep, druhá sa využije pre potreby mesta. Po všetkých zmenách bude v Nitre na komerčný výlep k dispozícii 35 reklamných skruží.

Ďalšou reklamnou plochou, ktorú je možné využiť na komerčné účely, sú „Citylighty“ na pešej zóne. Čo sa týka ďalších úprav, v apríli tohto roku budú opravené aj „ceruzky“ – mobiliár pešej zóny a Kupeckej ulici, ktoré budú po renovácii od mája k dispozícii na ďalší prenájom a komerčné využitie. Viac informácií v Turistickom informačnom centre Nitra, Štefánikova tr. 1, 949 01 Nitra alebo na www.nitra.eu a [email protected] alebo na t. č. 037/ 16 186.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X