Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vylep plagatov nitra.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.google.com
5. marca 2019 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Radnica mesta hľadá zamestnanca na výlep propagačných plagátov

Mesto vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície na referenta pre výlep propagačných materiálov.

Referent pre výlep plagátov, ktorému mesto hľadá, bude vrámci svojej práce zabezpečovať a vykonávať výlep plagátov na výlepných plochách. Frekvencia výlepu je dvakrát za týždeň. ďalšou prácou pre referenta by boli aj všetky práce súvisiace s prípravou k výlepu plagátov, s kontrolou výlepných plôch a s odstraňovaním nepovolených výlepov z týchto výlepných plôch.

Pracovné pôsobisko pracovníka je mesto Nitra s tým, že by svoju funkciu vykonával na polovičný úväzok, to znamená na 18,75 hodín týždenne. Minimálna suma základnej zložky mzdy predstavuje 272 eur s možnosťou zvýšenia základnej zložky a odmeny v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov mesta Nitra a platnou Kolektívnou zmluvou.

Zamestnanecké benefity : počas výkonu práce k dispozícii služobné motorové vozidlo a doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou. Požiadavkou na zamestnanca je, aby bol držiteľom vodičského preukazu skupiny B, ďalej jeho občianska bezúhonnosť, zodpovedný prístup k pracovným úlohám
samostatnosť a dochvíľnosť.

Záujemcovia o pracovnú pozíciu  majú zaslať žiadosť, profesijný životopis, čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania a písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby mesta Nitry.

Kandidáti na funkciu referenta pre výlep propagačných materiálov zašlú poštou alebo doručia svoje písomné prihlášky do podateľne MsÚ v Nitre v zalepenej obálke označenej „Osobný pohovor výlep“ najneskôr dňa 8. marca na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra. Platí odtlačok prezentačnej pečiatky Mesta Nitry.

Kontaktné osoby:

Mgr. Terézia Zaujecová, tel. 037/6502128, e.mail: [email protected]

Katarína Koprdová, tel. 037/6502244, e.mail: [email protected]

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X