Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pohovor pracovná ponuka
Foto: ilustračné, GettyImages
20. júla 2021 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.sknitra.sk Diskusia()

Pracovná ponuka na nitrianskom mestskom úrade láka na plat nad 1000 eur, prihlásiť sa môžete do konca júla

Nitriansky mestský úrad hľadá špecialistu verejného obstarávania.

Ak máte prax v používaní elektronických nástrojov vo verejnom obstarávaní či vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, môžete sa uchádzať o túto pracovnú pozíciu.

Mzda začína na 1300 eurách mesačne, môže byť vyššia v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača.

Náplň práce

Špecialista verejného obstarávania bude v prvom rade realizovať a vypracovávať opis predmetu zákazky a zabezpečovať realizáciu všetkých foriem verejného obstarávania.

Medzi ďalšie pracovné činnosti bude patriť zadávanie zákaziek podľa zákona a platných interných normatívnych aktov verejného obstarávateľa či riadenie procesu od prijatia požiadavky na vykonanie verejného obstarávania po uzavretie zmluvy.

Požiadavky na kandidátov

Úspešný uchádzač o pracovnú ponuku musí mať ukončené akékoľvek vzdelanie II. stupňa a 5 rokov praxe.

Musí sa vedieť dohovoriť anglicky na úrovni B2. Taktiež mu nesmie byť cudzí MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).

Taktiež by mali mať úspešní kandidáti napríklad skúsenosti s používaním elektronických nástrojov vo verejnom obstarávaní ako e-aukcie, e-procurement.

Ďalšie informácie

Deadline na poslanie životopisu na pracovnú ponuku je do soboty 31. júla. Je možné prihlásiť sa cez Profesiu, mesto Nitra, emailom [email protected] alebo doručením dokladov do podateľne.

Čo budete potrebovať? Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis a motivačný list a písomný súhlas so spracovaním osobných údajov.

Viac informácií tu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X