Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
opitý muž
ilustračné: pixabay.com
17. januára 2019 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Polícia riešila osoby, ktoré boli pod vplyvom alkoholu, jeden z mužov dostal epileptický záchvat

Mestská polícia v Nitre riešila počas uplynulého týždňa aj osoby, ktoré boli pod vplyvom alkoholu. Konkrétne išlo o dvoch mužov, ktorým musela byť privolaná aj zdravotná pomoc.

Ako uviedla nitrianska mestská polícia, v ranných hodinách bola hliadka preveriť oznam o ležiacej osobe. Tá sa mala podľa oznamovateľa nachádzať na Staničnej ulici v Nitre. Vyslaná hliadka mestskej polície na mieste za autobusovou stanicou zistila muža. Ten ležal na zemi a bol pod vplyvom alkoholu.

Podľa ďalších informácií od polície bol muž navyše dezorientovaný a taktiež policajtom uviedol, že má epilepsiu. Na základe toho mu príslušníci nitrianskej mestskej polície privolali na miesto rýchlu zdravotnú pomoc. Ako však informovala polícia, prítomní policajti museli záchranárom posyktnúť súčinnosť pri ošetrovaní, nakoľko muž, zrejme v dôsledku synergického efektu šoku, chladu a alkoholu, postupne prechádzal do epileptického záchvatu, v ktorom začínal byť agresívny voči svojmu okoliu.

Tento prípad nebol počas uplynulých dní jediným. Mestská polícia v Nitre taktiež vo svojom hlásení uviedla, že vo večerných hodinách prijala oznam o osobe, ktorá leží na čerpacej stanici na Hviezdoslavovej triede. Hliadka, ktorá bola vyslaná na udané miesto, zistila, že sa tam nachádza 53-ročný muž z obce Ivanka pri Nitre, ktorý bol podľa slov polície pod značným vplyvom alkoholu.

Muž polícii uviedol, že sa zranil pádom na zem. Hliadka preto muža prezrela, no žiadne vonkajšie zranenia nezistila. Ako dodala nitrianska polícia, nedali sa však vylúčiť vnútorné zranenia, ktoré mohol spôsobiť údajný pád.

„Nakoľko muž subjektívne uvádzal bolesti a nebol schopný samostatnej chôdze, hliadka mu privolala rýchlu zdravotnú pomoc, ktorá si zraneného prevzala na vyšetrenie do nemocnice,“ uzavrela Mestská polícia v Nitre svoje hlásenie.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X