Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: UKF v Nitre, Lubo Balko

Na štúdium na UKF v Nitre sa môžete ešte stále prihlásiť, prebieha druhé kolo prijímacieho konania

Záujemcovia o štúdium si stále môžu vybrať svoju fakultu a katedru, vybrané programy majú predĺžený termín podania prihlášok.

Ešte stále prebieha druhé kolo prijímacieho konania na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Termín do kedy si ešte môžete podať prihlášky na bakalárske a magisterské štúdium je do 15. augusta 2021.

UKF ponúka len akreditované študijné programy. Záujemcovia o štúdium majú teda možnosť vybrať si len z programov, ktoré úspešne prešli akreditačným konaním. V tom sa posudzuje splnenie personálnych a materiálnych podmienok nevyhnutných na realizáciu štúdia, kvalita výskumu a publikačných výstupov na univerzite v predmetnej oblasti vedy.

Je stále možné prihlásiť sa na denné alebo externé štúdium vybraných programov. Viac detailov k jednotlivým programom sa dozviete na webe univerzity tu.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X