Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestská polícia dohliada na bezpečnosť
Foto: ilustračné, archív NitraDen.sk
30. januára 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skMsP v Nitre, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mestská polícia hľadá posily do svojich radov, toto musíte spĺňať

Mestská polícia v Nitre (MsP) opäť hľadá nových členov do svojich radov. Voľné sú miesta pre členov hliadky.

Výberové konanie je naplánované na 28. februára na 8. hodinu v útvare MsP na Cintorínskej ulici. V prípade väčšieho počtu prihlásených uchádzačov bude stanovený aj druhý termín. MsP bude o ňom uchádzačov telefonicky informovať.

Uchádzači musia mať úplné stredné vzdelanie, minimálne 21 rokov (dovŕšený vek k 20. marcu 2017), musia byť bezúhonní, zdravotne a psychicky spôsobilí na prácu príslušníka a na prácu v noci. Potrebujú vodičský preukaz skupiny B, vedieť jazdiť na bicykli a ovládať úradný jazyk (slovenský jazyk).

Záujemcovia o prácu musia doložiť profesijný životopis napísaný vlastnou rukou, doklad o nadobudnutom vzdelaní alebo jeho overenú kópiu, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace a písomný súhlas na spracovanie osobných údajov.

Uchádzači musia úspešne absolvovať ústny pohovor, zvládnuť psycho-diagnostické vyšetrenia, úspešne absolvovať fyzické testy a záujemcov preverí aj diktát a sloh zo slovenského jazyka.

Žiadosť treba najneskôr do pondelka 20. februára do 14. hodiny zaslať na adresu Mestská polícia, Cintorínska 6, 949 01 Nitra.

Ako uvádza mestská polícia na svojom webe, prijatí uchádzači nastúpia na odbornú prípravu príslušníkov obecnej polície 20. marca 2017, ktorá bude realizovaná v Školiacom a výcvikovom stredisku pri Mestskej polícii v Nitre.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X