Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Cesta stavba pixabay.jpg
ilustračné: pixabay.com
30. augusta 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mesto dá upraviť vjazd do Základnej školy Cabajská v Nitre

Mesto Nitra dá upraviť vjazd do základnej školy, ktorá sa nachádza na Cabajskej ulici v Nitre. Podľa zmluvy, ktorú radnica uverejnila na svojej webovej stránke, sa o úpravu vjazdu postará firma Marfil. 

Ako sa uvádza v zmluve, úprava vjazdu sa uskutoční na základe cenovej ponuky z 2. augusta 2018, ktorá určuje charakteristiku prác a dodávok.

S prácami sa má začať do troch dní od účinnosti zmluvy, pričom ukončené majú byť do 31. októbra tohto roka. Cena za vyhotovenie diela bola stanovená na 32.842,34 EUR bez DPH. Po prirátaní dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 6.568,47 eur, sa tak celkové náklady vyšplhajú na 39.410,81 EUR.

Záručná doba na dielo bola zmluvou stanovená na 60 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X