Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dorny prieskum mesto namestie svatoplukovo divadlo andreja bagara
Foto: ilustračné, GettyImages

Hlasujte za Nitru a môže sa stať diváckou TOP destináciou sveta 2022, čas sa kráti

Nitra sa v roku 2022 stala jednou z TOP 100 Udržateľných destinácií sveta 2022. Vy môžete nášmu mestu pomôcť stať sa diváckou TOP destináciou.

Každoročne sa v Berlíne ITF Berlin na medzinárodnej výstave cestovného ruchu vyhlasujú prvé tri miesta v každej súťažnej kategórii z TOP 100 destinácií.

Zoznam najlepších 100 destinácii sa od roku 2020 zverejňuje na vlajkovej konferencii Green Destination. Výsledkom je inšpiratívna zbierka príbehov a prípadových štúdií pre trvalo udržateľný rozvoj destinácií.

Tentokrát sa tu ocitla aj Nitra a aj vďaka vášmu hlasu môže byť v TOP trojke. Koná sa totiž divácke hlasovanie, kde si môžu obyvatelia, turisti, návštevníci, priaznivci zvoliť svoju TOP destináciu.

O Nitre sa na stránke Green Destinations dozviete, že je jedným z najstarších miesta Slovenska a spája sa v nej dávna história s prírodou. Nová priemyselná realita vytvorila potrebu nájsť modernú identitu, spájajúcu úctu k minulosti a tradícii s moderným priemyselným mestom. Taktiež Nitra stále udržiava tradície a to prostredníctvom tradičných remesiel a ich ukážok na tradičných podujatiach.

Aj vy tak môžete Nitre pomôcť stať sa diváckou TOP destináciou. Stačí do 23. januára hlasovať na tomto linku Green Destinations Story Awards at ITB 2022.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X