Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
nemocnica, Rázusová ulica
Foto: ilustračné, maps.google.com
16. decembra 2019 Správy Nitra od NitraDen.skSITA Diskusia()

Fakultná nemocnica Nitra vyhlásila verejnú súťaž na informačný systém

Celková odhadovaná hodnota zákazky na dodanie Komplexného nemocničného informačného systému takmer 4,2 mil. eur.

Fakultná nemocnica (FN) Nitra vyhlásila verejnú súťaž na informačný systém. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná hodnota zákazky takmer 4,2 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Predmetom zákazky je dodanie Komplexného nemocničného informačného systému (KNIS).

Ten má pozostávať z dodávky analytických výstupov, dodávky potrebných licencií štandardného softvéru s následnou implementáciou a dodávkou diela a poskytnutie servisnej podpory informačného systému.

Nemocnica nerozdelila predmet zákazky na časti, pretože ide o komplexný ucelený nemocničný informačný systém. Ten aj z dôvodu správnej funkčnosti, výmen dát, ich spracovania či archivácie možno dodávať len ako funkčný celok. Týmto sa podľa FN Nitra zabezpečí komplexná implementácia projektu strategickej dôležitosti pre chod nemocnice a pre zabezpečenie poskytovania plynulej a neodkladnej zdravotnej starostlivosti.

FN Nitra požaduje zábezpeku ponuky vo výške 200 tisíc eur. Zákazka má trvať 60 mesiacov. Lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť je do 7. januára budúceho roka.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X