Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Primátor Nitry Jozef Dvonč
Foto: NitraDeň.sk
17. novembra 2018 Správy NitraPolitika od NitraDeň.skSITA Diskusia()

Dvonč je so svojou prácou spokojný, má už nové pracovné ponuky

Odchádzajúci primátor podľa svojich slov obetoval všetko tomu, aby mesto napredovalo a nemá žiadne výčitky.

Odchádzajúci primátor Nitry Jozef Dvonč je so svojím 12-ročným pôsobením na čele mesta spokojný. Ako povedal, má dobrý pocit, pretože sa urobilo veľa dobrého. „Keď si niekto pozrie každoročný sumár aktivít a vecí, ktoré sa urobili – aj veľké, dá sa povedať, že koncepčné – tak ja som maximálne spokojný, nemám žiadnu výčitku. Obetoval som všetko tomu, aby toto mesto napredovalo,“ zhodnotil sa Dvonč.

Podotkol, že 12 rokov pracovali čelní predstavitelia mesta v takmer nezmenenom zložení – bol tu ten istý primátor, zväčša aj poslanci, vedúci odborov a 11 rokov aj prednosta radnice. Teraz prichádza razantná zmena. Ako odchádzajúceho primátora Dvonča mrzí hlavne strata pozície v Združení miest a obcí Slovenska a vo Výbore regiónov EÚ, kde mal podľa svojich slov už vybudované dobré kontakty. Zároveň však dodal, že je „absolútne vyrovnaný s tým, čo sa stalo.“

Ponúk na ďalšie pôsobenie má už niekoľko, konkretizovať ich nechcel. „Momentálne mám dôchodkový vek, som poslanec Nitrianskeho samosprávneho kraja, predseda správnej rady na univerzite a ďalej uvidím,“ povedal a doplnil, že ak bude nový primátor Marek Hattas niečo potrebovať, môže sa naňho s dôverou obrátiť. „Určite ho nepodrazím,“ skonštatoval.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X