Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kolaz nitra univerzita konstantina filozofa.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, maps.google.com - koláž NitraDen.sk
29. januára 2024 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skUKF Diskusia()

Deň otvorených dverí UKF v Nitre je za rohom. Toto všetko záujemcov o štúdium čaká

Deň otvorených dverí na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre sa blíži. Čakajú vás prezentácie študijných programov, prehliadky priestorov a mnoho zaujímavých aktivít.

Rozhodnutie o voľbe vysokoškolského štúdia je dôležitým krokom v živote každého maturanta. Vedúce zásady pri rozhodovaní sú záujmy, schopnosti, ale aj praktické otázky týkajúce sa univerzity a života študenta. Univerzita Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre pozýva budúcich študentov na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 22. februára 2024.

Hlavná budova UKF na Tr. A. Hlinku 1 bude od 8.00 do 13.00 hod. hostiť informačné stánky piatich fakúlt, študentských organizácií a programu Erasmus+. Odborní zamestnanci budú k dispozícii, aby poskytli základné informácie o univerzite a odpovedali na otázky týkajúce sa jednotlivých študijných programov.

Účastníci budú mať možnosť prehliadok výučbových priestorov, laboratórií, dielní a telocviční. Praktické ukážky vzdelávacích aktivít a experimenty im poskytnú pohľad na to, ako vyzerá každodenný študentský život.

Po základných informáciách na hlavnej budove sa záujemcovia môžu vybrať do sídiel jednotlivých fakúlt. Tu budú mať možnosť bližšie sa oboznámiť s konkrétnymi študijnými programami, podmienkami štúdia a stretnúť sa s pedagógmi a študentmi.

Okrem oficiálnych prezentácií školy môžu návštevníci komunikovať so študentmi a absolventmi. Tí poskytnú reálny pohľad na to, ako a prečo študovať na UKF. V rámci podujatia môžu účastníci očakávať prezentácie študijných programov, workshopov, diskusií, experimentov a ďalších zaujímavých aktivít, ktoré im pomôžu urobiť informované rozhodnutie o výbere univerzity a študijného odboru.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X