Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Homo nitriensis pozvnka na charitatvnu mdnu prehliadku 2.str_. 1 web.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.homonitriensis.sk
18. októbra 2018 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skHomo Nitriensis Diskusia()

Ďalší ročník charitatívnej módnej prehliadky Srdce a krása 2018 je už za dverami

Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS pripravuje IV. ročník charitatívnej módnej prehliadky pod názvom SRDCE A KRÁSA. Bude sa konať 20. októbra od 18.00 hodiny v priestoroch kongresového pavilónu „K“ na výstavisku AGROKOMPLEX v Nitre. Aj tento rok bude charitatívna módna prehliadka spojená so spoločenským večerom.

Počas módnej prehliadky sa predstavia dámske a pánske modely rôznych návrhárov a značiek. Program prehliadky bude spestrený vystúpeniami vokálnej skupiny Close Harmony Friends, tanečným vystúpením OLD SCHOOL BROTHERS, hudobným spestrením večera bude Ľudo Kuruc Band, ktorý bude hrať aj do tanca a Roberto Caporali. Podujatie bude moderovať Vlado Vondrák.

Výťažok z prehliadky bude použitý na zakúpenie špeciálneho kočíka pre ťažko zdravotne postihnuté dvojčatá Emku a Paľka.

75f53486b89b 36.jpg
www.homonitriensis.sk
857894b03eee 35.jpg
www.homonitriensis.sk

Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS

Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS vznikla v roku 1992 a v rámci svojej činnosti zrealizovala množstvo charitatívnych projektov a aktivít na podporu znevýhodnených skupín prednostne z Nitry. Svoju činnosť zameriava hlavne na zdravotne ťažko-postihnuté deti a dospelých, na deti z detských domovov, na klientov zariadení sociálnych služieb a na najodkázanejšie osoby, hlavne na ľudí bez domova. Pomoc pre zdravotne ťažko-postihnuté osoby sa sústreďuje hlavne na nákup pomôcok na zdravotnú a rehabilitačnú starostlivosť.

Zdroje na financovanie charitatívnych aktivít získava organizovaním kultúrno-spoločenských podujatí (plesy, vernisáže, výstavy, besedy, módne prehliadky…), predajom vlastnoručne vyrobených produktov a občerstvenia na verejných podujatiach (vianočné trhy, majálesy, Fašiangy…); a projektovou činnosťou. Časť prostriedkov získava spoločnosť aj z darov od sponzorov.

HOMO NITRIENSIS nemá žiadne kancelárske priestory, ani personál − všetky aktivity zabezpečujú členky formou dobrovoľníckej činnosti a prostriedky, ktoré spoločnosť získava sú využívané výlučne na charitatívne účely.

95f674b29d8d 36.jpg
www.homonitriensis.sk

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X