Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Prestavba ubytovne na Hlbokej
Foto: NitraDeň.sk
18. mája 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sknitra.sk, © NitraDen.sk Diskusia()

Záujemcovia o byty na Hlbokej môžu podávať žiadosti

Mesto informovalo o možnosti podať žiadosť o pridelenie nájomného bytu obstaraného z verejných prostriedkov v lokalite Hlboká 9 v Nitre. Ide o garsónky a 1-izbové byty.

Potrebné je však splniť podmienky pre zaradenie žiadateľov do zoznamu podľa VZN mesta Nitry č. 1/2011 o podmienkach prideľovania a bývania v bytoch určených na nájom pre obyvateľov mesta obstaraných z verejných prostriedkov a Dodatku č. 1.

Žiadosti o pridelenie bytu a bližšie informácie poskytuje Službyt Nitra, s. r. o., v pondelok, utorok a štvrtok od 8. do 14. hodiny, oddelenie bytovej a nebytovej agendy v stredu od 8. do 17. hodiny a Janka Kráľa 122 v piatok medzi 8. a 12. hodinou.

Žiadosti o pridelenie nájomných bytov, ktoré vydáva spoločnosť Službyt, s. r. o., je možné podávať v termíne do 15. júna. Záujemcovia o pridelenie nájomných bytov musia odovzdať vyplnenú žiadosť spolu s prílohami spoločnosti Službyt, s. r. o.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X