Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nevypravene spoje mhd nitra 10.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, NitraDen.sk
27. apríla 2021 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Vodiči, pozor: Čakajú vás dlhodobé obmedzenia na Hornozoborskej ulici, platí to aj pre MHD

Na Hornozoborskej dôjde k dopravným obmedzeniam, dôvodom je výstavba vodovodu.

Dopravné obmedzenia čakajú vodičov na niekoľko mesiacov. Zmeny v cestovnom poriadku v tejto oblasti pre linky MHD platia od pondelka 3. mája do odvolania.

Ide o linky 10 a 25, ktorých sa dotknú zmeny. Autobus 25 pôjde trasou ako linka 9 a to …Pod Zoborom – 𝗩𝗶𝗻𝗮́𝗿𝘀𝗸𝗲 𝘇𝗮́𝘃𝗼𝗱𝘆 – 𝗔𝗺𝗳𝗶𝘁𝗲𝗮́𝘁𝗲𝗿 – 𝗭𝗦̌ 𝗽𝗼𝗱 𝗭𝗼𝗯𝗼𝗿𝗼𝗺 – 𝗢𝗿𝗴𝗼𝘃𝗮́𝗻𝗼𝘃𝗮́ – 𝗠𝘂𝘀̌𝗸𝗮́𝘁𝗼𝘃𝗮́ – 𝗨́𝘇𝗸𝗮 – Hornozoborská – Klinčeková – Nemocnica Zobor a späť.

Vynecháva teda zastávky Rázc. Panská dolina, Rázc. Metodova, Rázc. Moskovská, Moskovská, Metodova. V prípade týchto zastávok mesto odporúča využiť linky 26 a 27. Taktiež budú vynechané zastávky Martinská dolina, Podhájska, pri ktorých máte možnosť využiť presmerovanú linku 10. Dočasne je tiež zrušená zastávka Turistická.

Linka 10 čiastočne nahrádza linku 25 a to na tejto trase – Pod Zoborom – Rázc. Panská dolina – 𝗥𝗮́𝘇𝗰. 𝗠𝗲𝘁𝗼𝗱𝗼𝘃𝗮 – 𝗠𝗲𝘁𝗼𝗱𝗼𝘃𝗮 – 𝗠𝗮𝗿𝘁𝗶𝗻𝘀𝗸𝗮́ 𝗱𝗼𝗹𝗶𝗻𝗮 – 𝗣𝗼𝗱𝗵𝗮́𝗷𝘀𝗸𝗮 – Orechová – Lanovka – Orechová – Drozdí chodník – Panská dolina – Rázc. Panská dolina – Pod Zoborom.

Úplne budú vynechané zastávky Panská dolina a Drozdí chodník. Mesto v tomto prípade odporúča odviezť sa na tieto zastávky dookola cez Metodovu a Hornozoborskú ul. a vystúpiť pri obsluhe týchto zastávok smerom do mesta.

Nové cestovné poriadky budú vydané a to aj s drobnými úpravami časových polôh niektorých spojov.

Obchadzka autobusy mhd zobor.jpg
Foto: Mesto Nitra

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X