Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vystavba priemyselny park skladova zona.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.enviroportal.sk

V Lužiankach pri Nitre chcú vybudovať obchodno-výrobno-skladové priestory pod názvom N-Park Nitra

Súčasťou navrhovanej činnosti je tiež samoobslužná umyváreň, objekty predaja a služieb, ale aj objekty skladov a výroby.

Spoločnosť Novosedlík Real. s.r.o. plánuje v Lužiankach pri Nitre vybudovať obchodno-výrobno-skladové priestory pod názvom N-Park Nitra. Účelom navrhovanej činnosti je poskytnúť tak priestory na ľahkú výrobu, montáž a skladovanie.

Ako vyplýva zo zámeru predloženého na posúdenie vplyvov na životné prostredie (EIA), súčasťou navrhovanej činnosti je tiež samoobslužná umyváreň, objekty predaja a služieb, ale i objekty skladov a výroby. Okrem výstavby objektov sa uvažuje aj s vybudovaním parkovacích plôch a súvisiacej infraštruktúry, alebo úpravy existujúcej infraštruktúry.

Termín začatia výstavby je prvý štvrťrok budúceho roku a termín odštartovania prevádzky je vo štvrtom štvrťroku 2023. Predpokladané celkové náklady pre navrhovanú činnosť predstavujú 10 miliónov eur. Navrhovaná činnosť N-Park Nitra uvažuje aj s priestormi určenými na montáž a ľahkú výrobu o rozlohe cca 3 500 m2.

Môže ísť o funkciu ľahkej montáže a výroby v automobilovom, elektrotechnickom či strojárskom priemysle. Samoobslužná umyváreň áut bude mať 5 boxov a bude zložená z dvoch častí – samotná umyváreň a prevádzková časť, v ktorej bude osadená technológia umyvárne, sklad chemikálií a priestor prevádzky parku (kancelária).

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X