Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Domy pod zoborom 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Pod Zoborom
24. apríla 2018 Správy NitraPR od NitraDen.skPR Diskusia()

Súčasťou novej rezidenčnej štvrte Pod Zoborom budú nízkoenergetické domy

(PR text) – Nové trendy v stavebníctve a využitie netradičných funkčných technológií našli svoje miesto aj Pod Zoborom. V prestížnej nitrianskej lokalite vyrastie 10 nízkoenergetických domov.

Inovatívne systémy a technológie stavby montovaných domov vás prekvapia dlhodobými úžitkovými vlastnosťami, nízkou cenou a následne aj úsporou energií. Šetrenie v tomto prípade neznamená zníženie nárokov na kvalitu. Montované rodinné domy najnovšej generácie sú navrhnuté tak, aby splnili potreby záujemcov týkajúce sa kvalitného bývania. Dobrých dôvodov, prečo bývať v nízkoenergetickom montovanom dome Pod Zoborom, je viacero.

Výhodná cena

Vďaka moderným technológiám sa skrátila doba výstavby, čo sa premietlo do nižšej ceny domu. Dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom vrátane pozemku tak môžete získať už od 159 900 eur.

Väčší priestor

Úžitkový priestor montovaných domov Pod Zoborom je oproti murovaným väčší až o 10 metrov štvorcových. A to vďaka užším stenám, pri ktorých sú zachované tepelno-izolačné vlastností, a dodržaním noriem nepriezvučnosti stavebných konštrukcií. Obytná plocha 127 metrov štvorcových poskytuje dostatok životného priestoru každému členovi rodiny.

Domy pod zoborom 3.jpg
Pod Zoborom

Ekologický prístup

Pri výstavbe sú používané certifikované ekologické materiály, ktoré sú šetrné k prírode a k zdraviu obyvateľov. Zodpovedné je aj minimalizovanie odpadu vznikajúceho na stavenisku, keďže sú využívané recyklované materiály.

Úspornosť

Nízkoenergetické domy šetria až 70 % energií bežne dosiahnutých dodatočným zatepľovaním. Využívanie certifikovaných materiálov s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami k tomu zabezpečuje zdravú a prirodzenú klímu v dome.

Napriek užším obvodovým aj vnútorným stenám poskytujú skladba stien a použitá technológia výbornú protihlukovú ochranu. Eliminujú zvuky zvonku, zo susediacich domov i medzi jednotlivými miestnosťami. V dome sú tak zabezpečené ticho a pohoda, ktoré si želá každý jeho obyvateľ.

Kvalita

Všetky súčasti domu sú z najkvalitnejších dostupných materiálov, ktoré spĺňajú nízkoenergetické a ekologické požiadavky moderných stavieb. Ich kvalita zaručuje dlhoročné úžitkové vlastnosti a požadovanú funkčnosť.
Certifikovaná technológia pre nízkoenergetické montované domy Pod Zoborom je využívaná bežne aj v zahraničí. Výroba prebieha pomocou počítačom riadených strojov, čo umožňuje rýchlu a precíznu realizáciu bez nepresností.

Domy pod zoborom 1.jpg
Pod Zoborom

Záruka 30 rokov

Spoločnosť púpava development si stojí za kvalitou montovaných domov Pod Zoborom. Ako dôkaz poskytuje 30-ročnú záruku na konštrukciu a mimoriadnu 10-ročnú záruku na hlavné stavebné práce. Nízkoenergetické montované domy Pod Zoborom obstoja vo všetkých životných situáciách, či sú ich obyvatelia mladými rozrastajúcimi sa rodinami alebo patria ku skúsenejšej generácii.

Zažiť bezpečné a komfortné bývanie založené na kvalite certifikovaných a ekologických materiálov môžete čoskoro. Kolaudácia 5-izbových montovaných dvojdomov je naplánovaná na koniec jari 2019. Vtedy štvrť Pod Zoborom ožije priateľskou atmosférou a životnou pohodou.

Viac informácií sa dozviete na stránke projektu domypodzoborom.sk.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X