Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pohovor pracovná ponuka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, GettyImages
31. decembra 2020 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Stredná škola v Nitre hľadá po rokoch nového riaditeľa, takéto sú podmienky a ponúkaný plat

Nitriansky samosprávny kraj vyhlásil výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa strednej školy v Nitre.

Výberové konanie na riaditeľa je vyhlásené pre Spojenú školu, Slančíkovej 2, Nitra s organizačnými zložkami Stredná priemyselná škola potravinárska, Hotelová akadémia, Gymnázium a Stredná športová škola. Vyhlasuje ho Nitriansky samosprávny kraj zastúpený predsedom Milanom Belicom.

Požiadavky na záujemci sú minimálne druhý stupeň vysokoškolského vzdelania, kvalifikačné predpoklady v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch, najmenej päť rokov pedagogickej činnosti alebo odbornej činnosti, splnenie podmienky zaradenia do kariérového stupňa pedagogický zamestnanec s prvou atestáciou.

Taktiež je dôležité, aby bol záujemca spôsobilý na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonný, zdravotne spôsobilý, a aby mal organizačné a riadiace schopnosti.

Spolu so žiadosťou o miesto je potrebné poslať overené doklady o vzdelaní, profesijný životopis, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti, návrh koncepcie rozvoja školy, potvrdenie o pedagogickej činnosti, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Dokumenty je potrebné zaslať najneskôr do 8. januára 2021 do 14.00 hod. na adresu Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja, oddelenie riadenia ľudských zdrojov a PAM, Rázusova 2A, 949 01 Nitra. Všetky dokumenty musia byť v zalepenej obálke s označením výberové konanie + názov a sídlo školy.

Ponúkaný plat pre danú funkciu sa odvíja od skúseností a vzdelania, minimálne je stanovený vo výške od 1 100 eur.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X