Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
riaditeľ
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
14. júna 2019 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Stredná odborná škola veterinárna v Nitre hľadá riaditeľa, takéto sú podmienky

Nitriansky samosprávny kraj vyhlásil výberové konanie. Obsadzovať sa bude funkcia riaditeľa Strednej odbornej školy veterinárnej v Nitre.

Ako sa píše na webovej stránke Nitrianskeho samosprávneho kraja, pokiaľ sa chcete uchádzať o túto pracovnú pozíciu, mali by ste mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, najmenej päť rokov pedagogickej praxe a atestáciu.

K ďalším požiadavkám patrí spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť (telesná aj duševná), organizačné schopnosti, znalosť príslušnej legislatívy či ovládanie štátneho jazyka.

Platové podmienky sú určené v zmysle zákona a funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, odpracovaných rokov, a to vo výške 1100 eur.

Spolu s prihláškou treba úradu zaslať overené doklady o vzdelaní, profesijný životopis, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti, návrh koncepcie rozvoja školy, potvrdenie o pedagogickej praxi, čestné prehlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu. Všetko vyššie uvedené je potrebné doručiť v obálke s označením „Výberové konanie + názov a sídlo školy“.

Termín na podávanie prihlášok stanovili do 28. júna 2019 do 14.00 h. Prihlášku s potrebnými dokladmi treba zaslať na adresu: Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja, oddelenie riadenia ľudských zdrojov a PAM, Rázusova 2A, 949 01 Nitra.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X