Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Townhill taban nitra 5.jpg
ilustračné: Lucia Bihuncová, NitraDeň.sk
23. novembra 2017 Správy NitraIné od © NitraDen.sk Diskusia()

Projekt v centre Nitry premenujú, Townhill sa bude volať Tabáň

Od 6. do 19. novembra mohli Nitrania hlasovať o názve projektu v centre Nitry. Realizátor projektu, investičná skupina Proxenta zverejnila výsledky hlasovania.

„Nitrania si vyberali názov zo 4 návrhov, a to Tabáň, Palánok, Pod Vŕškom a Townhill. S veľkým náskokom sa víťazom hlasovania stal názov Tabáň, ktorý oproti druhému v poradí, Palánku, získal o 18 percent viac hlasov. Na treťom mieste skončil názov Pod Vŕškom a na poslednom Townhill,“ uviedla Proxenta v tlačovej správe.

Do hlasovania sa zapojilo 3 084 obyvateľov Nitry a jej okolia, pričom až 80 percent z nich hlasovalo v priebehu prvých troch dní od spustenia hlasovania.

Za názov Tabáň hlasovalo 1473 ľudí (47,8 %), Palánok si zvolilo 912 ľudí (29,6 %), Názov Pod Vŕškom sa páčil 435 hlasujúcim (14,1 %). Anglický názov Townhill sa pozdával len 264 hlasujúcim (8,6 %)

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X