Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vianočné stánky na námestí
Foto: NitraDeň.sk

Predajcovia sa môžu prihlasovať na Vianočné trhy v Nitre, tieto doklady potrebujete

Predajcovia, ktorí majú záujem mať na Vianočnom mestečku v Nitre svoj stánok, môžu podať prihlášku.

Vianočné trhy sa tento rok uskutočnia od 1. do 23. decembra 2019. Záujemcovia môžu svoje prihlášky posielať do 8. októbra a to prostredníctvom mailov na adresy [email protected] alebo [email protected].

Okrem toho, že záujemcovia o stánky vyplnia prihlášky, je potrebné k žiadosti pripojiť aj ďalšie doklady. Žiadosti aj s požiadavkami na ostatné doklady nájdete na stránke mesta tu.

Ak sa chcete vianočných trhov zúčastniť ako predajca, budete potrebovať záznam daňového úradu z elektronickej registračnej pokladnice, na ktorej je zaznamenané pridelenie daňového kódu pokladnice.

V prípade, že predajca nie je povinný používať pokladnicu, musíte predložiť čestné vyhlásenie s uvedením príslušného ustanovenia zákona 289/2008 Z. z., v ktorom uvediete, že nemáte povinnosť používať pokladnicu na evidenciu tržieb.

K prihláške je taktiež potrebné priložiť oprávnenie na podnikanie (živnostenský list alebo výpis z obchodného registra). Vianočné trhy sa každoročne konajú na Svätoplukovom námestí v Nitre, okrem stánkov ich sprevádzajú rôzne kultúrne podujatia.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X