Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Oheň, požiar
ilustračné: pixabay,com
18. februára 2019 Správy NitraKrimi od NitraDeň.skNitraDeň.sk, KR HaZZ Nitra Diskusia()

Počas víkendu horelo v Nitre na viacerých miestach, plamene si vyžiadali svoju obeť

Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre zverejnilo hlásenie za uplynulý víkend. Počas soboty a nedele sa v Nitre a okolí dialo aj toto.

Ako informovalo KR HaZZ Nitra, v sobotu 16. decembra 2019 po šestnástej hodine bol ohlásený požiar stravy, ktorá bola položená na sporáku. Konkrétne sa to udialo na Párovskej ulici č. 32 v Nitre. Na miesto boli vyslaní piati hasiči z Nitry s jednou technikou, pričom príslušníkom sa podarilo požiar uhasiť.

V tom istom čase, a síce v sobotu 16. februára 2019 po šestnástej hodine, horelo aj v inej časti Nitry. Ako uvádza KR HaZZ Nitra, ohlásený bol požiar pivničných priestorov na Dolnohorskej ulici č. 70 v Nitre. Zasiahnuť prišlo zhodne päť hasičov, avšak tentoraz si zobrali na pomoc dve techniky. Aj v tomto prípade sa podľa slov KR HaZZ Nitra podarilo prítomným príslušníkom požiar uhasiť. Plamene si však vyžiadali svoju obeť, záverom KR HaZZ Nitra dodalo, že na mieste spolupracovali s hasičmi aj príslušníci Policajného zboru Slovenskej republiky, zdravotníci zo ZZS a taktiež pohrebná služba.

V sobotu 16. februára 2019 horelo aj na ulici Ľudovíta Okánika v Nitre. Ako uvádza Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre, po dvadsiatej tretej hodine bol na tomto mieste ohlásený požiar kontajneru. Zasiahnuť prišili piati hasiči z Nitry s jednou technikou. Príslušníkom sa podarilo požiar uhasiť a na mieste zasahovala aj štátna polícia a Mestská polícia Nitra.

V Nitre a okolí horelo aj počas nedele, vyplýva to z hlásenia KR HaZZ. Ako hasiči uvádzajú, v nedeľu 17. februára 2019 bol po jednej hodine ohlásený požiar kontajnera, ktorý sa nachádzal na Nábreží mládeže v Nitre. Na miesto boli vyslaní piati hasiči z Nitry s jednou technikou, ktorí požiar uhasili.

Počas nedele horelo aj neďaleko Nitry. Ako uvádza KR HaZZ Nitra, dňa 17. februára 2019 bol krátko po štrnástej hodine ohlásený požiar rodinného domu. Horelo na adrese Kúria v obci Mojmírovce. Zasahovali ôsmi hasiči z Nitry s tromi technikami a spolupracovali s nimi aj DHZO Mojmírovce. Príslušníkom sa požiar podarilo uhasiť.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X