Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pracovny pohovor.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, pixabay.com
7. augusta 2018 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Nitriansky samosprávny kraj vypísal výberové konanie, voľné sú až štyri rôzne pracovné pozície

Nitriansky samosprávny kraj vypísal výberové konanie, obsadzovať sa budú až štyri pracovné pozície. Takéto miesta ponúka a takéto sú kvalifikačné predpoklady uchádzačov.

Ako sa uvádza na webovej stránke NSK, obsadzovať sa bude pozícia vedúceho odboru majetku a investícií. Uchádzač by mal mať kvalifikačné predpoklady, ku ktorým patrí vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a minimálne päť rokov riadiacej praxe.

Ďalej samosprávny kraj hľadá vedúceho dopravy a pozemných komunikácií. Uchádzač by mal mať vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, minimálne päť rokov riadiacej praxe a minimálne tri roky praxe v oblasti verejnej správy.

Župa bude hľadať aj vedúceho odboru kultúry a športu. Podobne ako pri predchádzajúcich pozíciách, aj tu je nutnosť mať za sebou vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a minimálne päť rokov riadiacej praxe.

Poslednou pozíciu, ktorá kraj ponúka, je vedúci odboru sociálnych vecí. Ku kvalifikačným predpokladom opäť patrí vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, aspoň päť rokov riadiacej praxe a minimálne tri roky praxe v sociálnej oblasti.

Uchádzači, ktorí chcú obsadiť ponúkané funkcie, by mali spĺňať aj ďalšie požiadavky a k ním patrí znalosť právnych predpisov v danej oblasti, mali by mať organizačné a riadiace schopnosti, mali by byť bezúhonný a taktiež ovládať prácu s počítačom na dobrej úrovni.

Ak sa chcete uchádzať o niektorú z voľných pozícií, treba doložiť nasledovné doklady:

  • prihláška na zaradenie do výberového konania,
  • profesijný životopis,
  • úradne overený doklad o dosiahnutom vzdelaní,
  • čestné prehlásenie o odbornej praxi,
  • originál výpisu z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

„Platové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, odpracovaných rokov a plnenia pracovných úloh minimálne vo výške 1 500 €,“ uvádza NSK na svojom webe.

„Prihlášky na výberové konanie môžu záujemcovia predkladať do podateľne Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja, prípadne zasielať poštou s termínom doručenia do 22. augusta 2018 do 15.00 hod. Uchádzač, ktorý spĺňa vyššie uvedené predpoklady (požiadavky) a predloží požadované doklady bude pozvaný na výberové konanie najmenej sedem dní pred jeho začatím s uvedením dátumu, hodiny a miesta výberového konania,“ spresňuje Nitriansky samosprávny kraj.

Prihlášky je potrebné zaslať v zalepenej obálke s označením :

1.výberové konanie vedúci odboru majetku a investícií
2.výberové konanie vedúci odboru dopravy a pozemných komunikácií
3.výberové konanie vedúci odboru kultúry a športu
4.výberové konanie vedúci odboru sociálnych vecí

Kto bude posielať prihlášky poštou, adresa je nasledovná:

Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja
oddelenie riadenia ľudských zdrojov a PaM
Rázusova 2A
949 01 Nitra

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X