Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Password Fatigue
ilustračné: SITA/AP
11. júna 2015 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skSITA, © SITA 2015

Mesto Nitra vypísalo ponuku na pracovnú pozíciu. Hľadá odborného referenta

Mesto Nitra vypísalo ponuku na pracovnú pozíciu odborný referent v referáte informačných technológií.

Ako uvádza webová stránka mesta Nitra, uchádzač o pracovnú pozíciu by mal mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti IT. Ďalším kritériom je minimálne 5 rokov praxe v oblasti IT (skúsenosti s vedením IT, verejnej správy).

Uchádzač by mal mať znalosti v oblasti HW a SW prostredia, skúsenosti s implementáciu IT systémov a skúsenosti v oblasti projektového riadenia IT projektov. Taktiež by mal mať znalosti z oblastí WAN a LAN. Cudzia by mu nemala byť správa a konfigurácia sieťových prvkov (routre, switche, firewally).

K ďalších kritériám patrí znalosť operačných systémov založených na platforme Microsoft Windows. Konkrétne správa a vzdialená správa klientskych pracovných staníc verzie XP až 8.1, správa a vzdialená správa serverov verzie 2003 až 2012 R2, správa základných serverových služieb:  AD, DHCP, DNS, DFS, PKI, IIS, PowerShell, Hyper-V, clustering, Exchange.

Aby bol uchádzač úspešný, mal by mať znalosti z oblasi databázových systémov MSSQL, ORACLE a aplikačných platforiem MICROSOFT (SHARE POINT…), JAVA (TOMCAT). Samozrejmosťou uchádzača by malo byť aktívne ovládanie anglického jazyka.

Ako uvádza web mesta Nitra, od uchádzača sa bude požadovať zodpovednosť za prevádzku IT kolektívu a s tým spojených služieb, správy, administrácie, schopnosť koordinovania systémových informačných činností IT zamestnancov, komunikovať a spolupracovať s dodávateľmi a spracovateľmi projektov, plánovanie a organizácia pre oblasť stratégie a rozvoja informačných systémov.

Uchádzači musia predložiť požadované doklady, ku ktorým patrí žiadosť  na danú pracovnú pozíciu, štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku, údaj o najvyššom dosiahnutom vzdelaní s úradne overenou fotokópiou príslušného dokladu o dosiahnutom vzdelaní a písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby mesta Nitra.

„Kandidáti na funkciu „odborný referent“ v referáte informačných technológií zašlú poštou alebo doručia svoje písomné prihlášky do podateľne MsÚ v Nitre v zalepenej obálke označenej „Osobný pohovor OR IT“-neotvárať  najneskôr dňa 03. 07. 2015 do 12.00 hod.,“ píše sa na webe mesta.

Žiadosti je potrebné zaslať na adresu: Mesto Nitra, Mestský úrad, Štefánikova 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra. „Mesto Nitra si vyhradzuje oprávnenie pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov,“ informuje web mesta.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X