Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dokumenty
ilustračné: pixabay.com
24. septembra 2018 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mesto Nitra hľadá vhodného kandidáta na obsadenie funkcie riaditeľa materskej školy, takéto kritériá musí spĺňať

Mesto Nitra vyhlásilo výberové konanie, tentoraz sa bude obsadzovať funkcia riaditeľa Materskej školy Golianova 1, Nitra.

Oznam o výberovom konaní na pozíciu riaditeľa škôlky uverejnila radnica na svojej webovej stránke. Ku kvalifikačným predpokladom, ktoré by mal vhodný kandidát mať, patria tieto:

  • vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
  • vykonanie 1. atestácie alebo jej náhradnej formy v zmysle § 61 ods. 7 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
  • minimálne 5 rokov pedagogickej praxe

K ďalším kritériám a požiadavkám, ktoré sú nevyhnutné k obsadeniu tejto funkcie, sú organizačné a riadiace schopnosti a bezúhonnosť.

Kto sa chce uchádzať o túto pozíciu, je potrebné, aby mestu zaslal nasledovné doklady:

  • prihláška do výberového konania
  • overené doklady o dosiahnutom vzdelaní a o vykonaní 1. atestácie alebo jej náhrady
  • doklad o dĺžke pedagogickej praxe
  • profesijný životopis (vrátane písomného a telefonického kontaktu)
  • návrh koncepcie rozvoja školy
  • výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
  • písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania (podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a  o zmene a doplnení niektorých zákonov).

Prihlášku a ďalšie potrebné doklady uchádzači doručia v uzatvorenej obálke s označením „Výberové konanie – názov školy – neotvárať!“ Všetko treba zaslať najneskôr do 15. októbra 2018 do 12.00 h. na adresu: Mestský úrad, Odbor školstva, mládeže a športu, Štefánikova trieda č. 60, 950 06 Nitra.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X