Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bytovka byty pixabay.jpg
Foto: ilustračné, pixabay.com
16. októbra 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mesto dalo vypracovať projektovú dokumentáciu na bytový dom, ktorý vznikne na Ďumierskej v Nitre

Mesto Nitra dalo vypracovať projektovú dokumentáciu. Týka sa bytového domu, ktorý by mal vzniknúť v mestskej časti Chrenová na Ďumbierskej. Ako sa uvádza vo zverejnenej zmluve, bytový dom by mal celkovo ponúknuť 30 bytových jednotiek.

Podľa zmluvy sa o vypracovanie projektovej dokumentácie, ktorá má byť v členení (dokumentácia pre územné rozhodnutie a projekt pre stavebné povolenie a realizáciu – jednostupňový projekt), postará nitrianska spoločnosť Stapring.

Zhotoviteľ sa podpisom zmluvy zaviazal, že predmet zmluvy vypracuje v nasledovnej forme: dokumentácia pre územné rozhodnutie: 10 paré + 1 CD; projekt pre stavebné povolenie a realizáciu (jednostupňový projekt): 6 paré, 1 CD (PD, rozpočet a výkaz výmer), 6 výkaz výmer a 2 rozpočet.

„Predmet plnenia dojednaný v tejto zmluve je splnený riadnym vykonaním v rozsahu a obsahu podľa tejto zmluvy a odovzdaním dokumentácie objednávateľovi,“ uvádza sa v dokumente.

Dokumentáciu pre územné rozhodnutie musí zhotoviteľ odoslať mestu najneskôr do 30. októbra 2018 a projekt pre stavebné povolenie a realizáciu do 31. decembra tohto roka.

Ako sa uvádza v zmluve, cena za splnenie predmetu zmluvy bola stanovená na sumu 48.900 EUR bez DPH. Po prirátaní platnej 20-percentnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 9.780 EUR, si tak firma príde na celkových 58.680 EUR.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X