Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Ms vansovej.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
mapy.google.sk
12. júna 2016 Správy NitraIné od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Materskej škole opravia strechu, cena za práce sa vyšplhá na viac než 38-tisíc eur

MŠ Vansovej opravia strechu, práce majú byť ukončené do júla tohto roka.

Materskej škole na Vansovej ulici v Nitre opravia strechu. Mesto uzavrelo zmluvu s firmou Ekomont Nitra s.r.o., ktorá predložila cenovú ponuku dňa 18. mája 2016.

Podľa zmluvy zaplatí mesto 38.144,16 eur vrátane DPH. Termín zahájenia opravy je stanovený do desiatich dní od výzvy objednávateľa. Práce majú byť ukončené do júla 2016.

„Pre postup zmluvných strán pri uplatnení platobných podmienok a úhrade ceny plnenia alebo je časti podľa tejto zmluvy sa uplatňuje prenos daňovej povinnosti zo zhotoviteľa (poskytovateľa zdaniteľného plnenia) na objednávateľa (príjemcu zdaniteľného plnenia),“ uvádza zmluva.

Firma je povinná vyhotoviť dielo včas a riadne. Prerušiť práce je oprávnená v prípadoch, že pokračovanie v prácach by spôsobilo v ďalšom období škodu alebo by bola ohrozená bezpečnosť pri práci.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X