Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Materská skola skolka zariadenie prázdniny deti
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, GettyImages
27. októbra 2023 Správy NitraOznamy a dôležité informácie od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Materské školy otvorené aj cez jesenné prázdniny: Tieto zariadenia majú špeciálny rozvrh

Aj počas jesenných prázdnin zostávajú v prevádzke vybrané škôlky. Tie prijímajú deti aj z ostatných, ktoré budú mať prázdniny.

V Nitre sa počas jesenných prázdnin, konkrétne v dňoch 30. a 31. októbra, uskutočnia zmeny v prevádzke materských škôl, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Nitra. Tieto zmeny sa riadia počtom prihlásených detí a sú rozdelené podľa jednotlivých zariadení.

Na Klokočine a Čermáni bude v prevádzke Materská škola Novomeského 19. Prijaté budú deti zo zariadení MŠ Alexyho 26, MŠ Bazovského 1, MŠ Beethovenova 1, MŠ Benkova 17, MŠ Čajkovského 3, MŠ Zvolenská 23, MŠ Dolnočermánska 57, MŠ Golianova 1, MŠ Nedbalova 17, MŠ Novomeského 19, MŠ Na Hôrke 30, Nitra.

Na Chrenovej je počas týchto dní v prevádzke Materská škola Za Humnami 28. Je určená pre deti prihlásené v MŠ Ľ. Okánika 6, MŠ Nábrežie mládeže 7, MŠ Štiavnická 1, MŠ Za Humnami 28, MŠ Topoľová 6, MŠ Okružná 1, Nitra.

V prevádzke na Zobore zostáva Materská škola Vansovej a prijíma deti prihlásené z MŠ Dobšinského 8, MŠ Platanová 3, MŠ Vansovej 6, MŠ Belopotockého 2.

V Starom Meste zostáva v prevádzke Materská škola Štefánikova trieda 128. Určená je pre deti z MŠ Štefánikova 128, MŠ Párovská 36, MŠ Piaristická 12, MŠ Rázusova 26, Nitra, MŠ Mostná 1, Nitra, MŠ Staromlynská 2.

V Krškanoch zostáva počas prázdnin v prevádzke Materská škola Novozámocká 129 a EP Orechov Dvor.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X