Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Fakultna nemocnica nitra pohotovost heliport.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com
27. októbra 2021 Správy Nitra od NitraDen.skSITA Diskusia()

Fakultná nemocnica Nitra hľadá riaditeľa, takýto ponúkajú základný plat

Potrebná je tiež preukázaná päťročná odborná prax, dôveryhodnosť a odborná spôsobilosť.

Ministerstvo zdravotníctva SR vyhlásilo výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa Fakultnej nemocnice Nitra. Informovalo o tom na svojich oficiálnych stránkach. Záujemcovia môžu podať žiadosti spolu s požadovanými dokladmi do 23. novembra na adresu rezortu zdravotníctva.

Od záujemcov o miesto riaditeľa na funkčné obdobie päť rokov sa vyžaduje bezúhonnosť, spôsobilosť na práve úkony a vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa. Potrebná je tiež preukázaná päťročná odborná prax, dôveryhodnosť a odborná spôsobilosť.

Uchádzači musia zároveň vypracovať projekt stratégie rozvoja organizácie zameraný na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia, zefektívnenie chodu organizácie, zvýšenie efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov, personálnu politiku, riešenie aktuálnych problémov, presné definovanie cieľa projektu a spôsobu na jeho dosiahnutie, perspektívy a spôsoby uplatnenia projektu v praxi.

Všetky potrebné doklady, ktoré je do 23. novembra 2021 potrebné zaslať na adresu Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky, generálny tajomník služobného úradu, Limbová 2, P.O.BOX 52, 837 52  Bratislava nájdete na tejto stránke. Ponúkaný plat na túto pozíciu je 2 500 eur s tým, že ide o základnú zložku mzdy.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X