Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Busshow 2020 agrokomplex.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Agrokomplex
10. septembra 2019 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.sk Diskusia()

Bus show Slovakia 2020 v Nitre: Agrokomplex zaplnia autobusy, hlavnou témou bude Zdravá doprava

Národné výstavisko Agrokomplex v Nitre pripravuje už druhý ročník inovatívneho dopravného veľtrhu BUS SHOW 2020.

Do Nitry prichádza už po druhýkrát Bus show s podtitulom Zdravá doprava. Ide o úplne prvý a inovatívny dopravný veľtrh svojho druhu na Slovensku. Zvedavci sa naň môžu tešiť budúci rok a to presnejšie od 11. do 13. februára 2020 na Národnom výstavisku Agrokomplex.

Prívlastok „zdravá doprava“ zdôrazňuje nielen potrebu uvádzať do prevádzky vozidlá s čisto ekologickou, bezemisnou prevádzkou, ale aj nachádzať nové, „zdravé“ a efektívne spôsoby riadenia a organizácie verejnej dopravy. Práve doprava patrí v súčasnosti medzi aktuálne celospoločenské témy, dotýkajúce sa bezprostredne každého občana v krajine.

Tlacovka agrokomplex bus show vystava 1.jpg
Foto: NitraDeň.sk

Nové nadčasové dopravné systémy s vysoko efektívnou prevádzkou fungujúce v západnej Európe sú pre Slovensko inšpirujúcim vzorom a mali by sa predstaviť na veľtrhu BUS SHOW Zdravá doprava.

Mesto Nitra a Národné výstavisko Agrokomplex by mali byť v budúcnosti významným centrom pre konanie periodicky sa opakujúcej, významnej veľtržnej udalosti so zameraním na verejnú hromadnú dopravu.

Tlacovka agrokomplex bus show vystava 1.jpg
Foto: NitraDeň.sk

Cieľom je ukázať, akým spôsobom je možné uvádzať do praxe najnovšie trendy v mestskej, linkovej a diaľkovej doprave a aj dopravné programy v kontexte Smart City. Veľtrh BUS SHOW má za úlohu zaujať vystavovateľov z odboru a prilákať návštevníkov z radov širokej verejnosti.

BUS SHOW v Nitre predstaví širokej verejnosti modernú dopravnú techniku, autobusy, elektrobusy a trolejbusy,ale bude to aj priestor pre predstavenie vízie modernej verejnej dopravy západoeurópskeho štandardu.

Tlacovka agrokomplex bus show vystava 1.jpg
Foto: NitraDeň.sk

(PR článok)

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X