Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
fasiangy 2015
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
19. januára 2016 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skwww.nitra.sk, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Výrobcovia a predajcovia sa môžu nahlasovať na Fašiangový jarmok v Nitre

Zúčastnite sa na Fašiangovom jarmoku v Nitre nielen ako návštevníci, ale aj ako predajcovia alebo výrobcovia slovenských ľudových predmetov.

Fašiangový jarmok v Nitre sa koná 6. februára 2016 na Svätoplukovom námestí v Nitre. Prezentovať sa tam budú remeselníci so svojou umeleckou tvorbou, ale i gazdovský dvor so zabíjačkovými špecialitami. Pripravený je aj kultúrny program a súťaž.

Kto má záujem prezentovať svoje remeslo a nadobudnuté zručnosti, môže sa prihlásiť vyplnením prihlášky do 25. januára, kedy je termín uzávierky.

Prihlášku je potrebné zaslať na adresu: Mestský úrad Nitra, Odbor komunálnych činností a životného prostredia, Šte­fánikova 60, 950 06 Nitra.

Alebo vyplnenú prihlášku zaslať mailom na [email protected] a [email protected]

Prihláška musí obsahovať nasledovné údaje: pridelený daňový kód elekt. registračnej pokladnice, fotokópiu – „ZÁZNAM DAŇOVÉHO ÚRADU“ z knihy elektronickej registračnej pokladnice, na ktorej je zaznamenané pridelenie daňového kódu pokladnice. Ak nie ste povinný používať pokladnicu, musíte predložiť čestné vyhlásenie s uvedením príslušného ustanovenia zákona 289/2008 Z. z. v ktorom uvediete, že nie ste povinný na evidenciu tržieb používať pokladnicu. Sortiment predaja.

Prihlášku nájdete na tomto odkaze: prihláška na Fašiangový jarmok

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X