Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rieka Nitra patrí medzi najznečistenejšie rieky nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Ocitla sa v poslednej, piatej kategórii znečistenosti riek. Nitra, 16. apríl 2007.
ilustračné: SITA
11. septembra 2018 Správy NitraKrimi od NitraDeň.skNitraDeň.sk, KR HaZZ Nitra Diskusia()

V rieke Nitra sa našla utopená osoba, vytiahnuť ju prišli nitrianski hasiči

Podľa denného hlásenia Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, v pondelok 10. septembra našli v rieke Nitra utopenú osobu. 

Ako uvádza KR HaZZ Nitra vo svojom dennom hlásení, dňa 10. septembra 2018 pred šestnástou hodinou bol ohlásený technický zásah. Ten sa týkal vytiahnutia utopenej osoby z rieky Nitry v Nitre. Podľa informácií od hasičov boli na miesto vyslaní štyria príslušníci nitrianskeho hasičského a záchranného zboru, ktorí si na pomoc zobrali jednu techniku. Na mieste bola prítomná aj štátna polícia. Bližšie informácie o utopenej osobe hasiči neuviedli.

Počas pondelka 10. septembra nebolo tento zásah jediným. Ako uvádza Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre, krátko pred desiatou hodinou dopoludnia bol ohlásený požiar osobného motorového vozidla, ktoré sa nachádzalo pri Podhoranoch. Na zásah boli vyslaní až deviati hasiči z Nitry s troma technikami, pričom požiar bol do príchodu jednotky uhasený.

V tento deň horelo aj na Škultétyho. Podľa hlásenia KR HaZZ Nitra bol krátko po jedenástej hodine dopoludnia ohlásený požiar smetí pri budove športovej haly na Škultétyho ulici v Nitre. Zasahovali traja nitrianski hasiči s jednou technikou, ktorým sa požiar podarilo uhasiť.

Pondelok 10. septembra patril aj zásahu proti hmyzu. Podľa informácií od KR HaZZ Nitra bol pred šestnástou hodinou ohlásený technický zásah – likvidácia bodavého hmyzu na Komenského ulici v Nitre. Zasiahnuť prišli štyria hasiči z Nitry s jednou technikou, pričom im pomáhal a spolupracoval s nimi aj majiteľ objektu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X