Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Rieka Nitra patrí medzi najznečistenejšie rieky nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Ocitla sa v poslednej, piatej kategórii znečistenosti riek. Nitra, 16. apríl 2007.
ilustračné: SITA
11. septembra 2018 Správy NitraKrimi od NitraDeň.skNitraDeň.sk, KR HaZZ Nitra Diskusia()

V rieke Nitra sa našla utopená osoba, vytiahnuť ju prišli nitrianski hasiči

Podľa denného hlásenia Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, v pondelok 10. septembra našli v rieke Nitra utopenú osobu. 

Ako uvádza KR HaZZ Nitra vo svojom dennom hlásení, dňa 10. septembra 2018 pred šestnástou hodinou bol ohlásený technický zásah. Ten sa týkal vytiahnutia utopenej osoby z rieky Nitry v Nitre. Podľa informácií od hasičov boli na miesto vyslaní štyria príslušníci nitrianskeho hasičského a záchranného zboru, ktorí si na pomoc zobrali jednu techniku. Na mieste bola prítomná aj štátna polícia. Bližšie informácie o utopenej osobe hasiči neuviedli.

Počas pondelka 10. septembra nebolo tento zásah jediným. Ako uvádza Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre, krátko pred desiatou hodinou dopoludnia bol ohlásený požiar osobného motorového vozidla, ktoré sa nachádzalo pri Podhoranoch. Na zásah boli vyslaní až deviati hasiči z Nitry s troma technikami, pričom požiar bol do príchodu jednotky uhasený.

V tento deň horelo aj na Škultétyho. Podľa hlásenia KR HaZZ Nitra bol krátko po jedenástej hodine dopoludnia ohlásený požiar smetí pri budove športovej haly na Škultétyho ulici v Nitre. Zasahovali traja nitrianski hasiči s jednou technikou, ktorým sa požiar podarilo uhasiť.

Pondelok 10. septembra patril aj zásahu proti hmyzu. Podľa informácií od KR HaZZ Nitra bol pred šestnástou hodinou ohlásený technický zásah – likvidácia bodavého hmyzu na Komenského ulici v Nitre. Zasiahnuť prišli štyria hasiči z Nitry s jednou technikou, pričom im pomáhal a spolupracoval s nimi aj majiteľ objektu.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X