Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Wilsonovo buducnost.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: mapy.google.sk
21. mája 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Organizácii, ktorá rieši závislosti, schválilo mesto dobu nájmu do konca roka 2028

Nezisková organizácia Budúcnosť, ktorá sídli v nehnuteľnosti vo vlastníctve mesta Nitra, získala prenájom do 31. decembra 2028.

Organizácia požiadala mesto o zmenu prenájmu z doby neurčitej na dobu určitú. Dôvodom je, že neziskovka chce získať dotáciu, ktorú poskytuje Ministerstvo zdravotníctva SR, na účely rekonštrukcie predmetnej budovy. Tým sa rozšíria aj poskytované služby v oblasti protialkoholických a protidrogových aktivít o denný stacionár, ktorý bude riešiť závislosti.

Mesto Nitra sa, v prípade úspešnosti získania predmetnej dotácie, bude podieľať spoluúčasťou piatich percent do výšky nákladov na projekt. Zároveň sa budova zrekonštruuje vo svojej celosti za výhodných podmienok.

Nezisková organizácia Budúcnosť sídli v budove na Wilsonovom nábreží 82 v Nitre. Nájomné za nehnuteľnosť je stanované na sumu 1 euro za rok a služby poskytované s užívaním prenajatých nebytových priestorov vo výške 198 eur za mesiac bez DPH.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X