Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3D svetelné logo Nitry
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: nitra.sk
29. júna 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Nitra bude mať 3D svetelné logo, mesto zaň zaplatí viac než 12-tisíc eur

Mesto sa bude môcť čoskoro popýšiť 3D svetelným logom, vyplýva to zmluvy, ktorú radnica nedávno zverejnila na svojom webe. 

Nitra nedávno uzatvorila zmluvu s bratislavskou firmou LASER media, s.r.o., ktorej predmetom je svetelné zariadenie. Konkrétne pôjde o 3D svetelné logo mesta Nitra. Ako sa uvádza v zmluve, podpísaná bola na základe cenovej ponuky zhotoviteľa z 30. mája tohto roka.

Termín realizácie objednaného diela bol stanovený do desiatich dní od výzvy objednávateľa a ukončenie je podľa zmluvy naplánované do 15. júla tohto roka. Cena za zhotovenie svetelného loga bola dohodnutá na sumu 10.200 eur bez DPH. Po prirátaní platnej 20-percentnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 2.040 eur, sa tak celková hodnota diela vyšplhá na sumu 12.240 eur.

„Celková cena diela vyplýva z položkovitého rozpočtu stavby predloženého objednávateľovi zhotoviteľom v procese verejného obstarávania zákazky. Predmetný položkovitý rozpočet je pre stanovenie hodnoty jednotlivých stavebných prác a dodávaného stavebného materiálu pre zmluvné strany záväzný a slúži k preukázaniu objemu vykonaných prác a kvalitatívneho obsahu prác,“ píše sa vo zverejnenom dokumente.

Záručná doba na funkčnosť svetelného loga mesta Nitra je zmluvou dojednaná na 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela. „Zmluvné strany sa zaväzujú riešiť spory vyplývajúce z tejto zmluvy obligátne formou zmieru prostredníctvom štatutárnych zástupcov zmluvných strán. V prípade, že spor nevyrieši zmierom, je oprávnená hociktorá zo zmluvných strán požiadať o rozhodnutie sporu príslušný obchodný súd,“ spresňuje zmluva.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X