Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
3D svetelné logo Nitry
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: nitra.sk
29. júna 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Nitra bude mať 3D svetelné logo, mesto zaň zaplatí viac než 12-tisíc eur

Mesto sa bude môcť čoskoro popýšiť 3D svetelným logom, vyplýva to zmluvy, ktorú radnica nedávno zverejnila na svojom webe. 

Nitra nedávno uzatvorila zmluvu s bratislavskou firmou LASER media, s.r.o., ktorej predmetom je svetelné zariadenie. Konkrétne pôjde o 3D svetelné logo mesta Nitra. Ako sa uvádza v zmluve, podpísaná bola na základe cenovej ponuky zhotoviteľa z 30. mája tohto roka.

Termín realizácie objednaného diela bol stanovený do desiatich dní od výzvy objednávateľa a ukončenie je podľa zmluvy naplánované do 15. júla tohto roka. Cena za zhotovenie svetelného loga bola dohodnutá na sumu 10.200 eur bez DPH. Po prirátaní platnej 20-percentnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 2.040 eur, sa tak celková hodnota diela vyšplhá na sumu 12.240 eur.

„Celková cena diela vyplýva z položkovitého rozpočtu stavby predloženého objednávateľovi zhotoviteľom v procese verejného obstarávania zákazky. Predmetný položkovitý rozpočet je pre stanovenie hodnoty jednotlivých stavebných prác a dodávaného stavebného materiálu pre zmluvné strany záväzný a slúži k preukázaniu objemu vykonaných prác a kvalitatívneho obsahu prác,“ píše sa vo zverejnenom dokumente.

Záručná doba na funkčnosť svetelného loga mesta Nitra je zmluvou dojednaná na 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela. „Zmluvné strany sa zaväzujú riešiť spory vyplývajúce z tejto zmluvy obligátne formou zmieru prostredníctvom štatutárnych zástupcov zmluvných strán. V prípade, že spor nevyrieši zmierom, je oprávnená hociktorá zo zmluvných strán požiadať o rozhodnutie sporu príslušný obchodný súd,“ spresňuje zmluva.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X