Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kolaz nitra prakticka ambulancia 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Praktická ambulancia
20. septembra 2023 Správy NitraPR od NitraDen.sk Diskusia()

Návšteva praktického lekára bez čakania a poplatkov? Je to možné už aj v Nitre!

Nitrania už môžu bez zbytočného čakania navštevovať ambulanciu všeobecných lekárov, otvorenú v novostavbe ORBIS v centre mesta na Štefánikovej triede 46, vedľa OC Prior.

Otravuje vás dlhé čakanie u vášho lekára? Potrebujete absolvovať vyšetrenie v inom čase, než sú bežné ordinačné hodiny? Alebo nie ste spokojní s prístupom personálu, kvalitou a vybavením zdravotníckych zariadení vo svojom okolí?

Všetky tieto „boľačky“ vyriešilo otvorenie novej Ambulancie praktických lekárov v Nitre priamo v centre mesta pri križovatke ulíc Štúrova a Štefánikova trieda, hneď vedľa OC Prior.

Vyšetrenia pokrýva zdravotné poistenie

Praktická Ambulancia, sídliaca v novostavbe ORBIS v centre mesta, poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť skúsených všeobecných praktických lekárov, ktorí majú celkový prehľad o zdravotnom stave a poradia najúčinnejšiu liečbu.

Lekári majú dlhoročnú prax a bohaté skúsenosti, takže vedia vyriešiť zdravotné problémy priamo alebo odporučia najvhodnejšieho odborného lekára.

Ordinačná doba je 12 hodín denne od 8.00 do 20.00 v pracovných dňoch. Pacienti majú možnosť objednať sa zadarmo na vyšetrenie na presný čas telefonicky alebo kedykoľvek cez internet na webe ambulancie.

Ilustracne 15.jpg
Foto: Praktická ambulancia

Neplatia pritom žiadne celoročné poplatky, ani poplatky za objednávanie na presný čas, za vydanie potvrdenia o návšteve lekára či o práceneschopnosti.

Vyšetrenia sú hradené z verejného zdravotného poistenia, pričom ambulancia má zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami. Samozrejmosťou je príjemné a moderné prostredie ambulancie.

Dôraz kladú na prevenciu

Slováci sa čoraz viac zaujímajú o svoje zdravie a prevenciu. Chceme ich v tom podporiť, a preto aktívne pozývame pacientov na pravidelné preventívne prehliadky, nečakáme na to, kým si pacient na nás spomenie,“ vraví MUDr. Gabriela Pokorná.

V rámci preventívnej prehliadky lekár vykoná komplexné vyšetrenie pacienta „od hlavy po päty“, vyhodnotí zdravotný stav a v prípade zdravotných ťažkostí odporučí vhodnú liečbu.

Ilustracne 14.jpg
Foto: Praktická ambulancia

Pacienti tak majú možnosť získať prehľad o svojom zdravotnom stave, ako aj spoznať lekára a prostredie modernej ambulancie.

Počet pacientov je limitovaný

Praktická Ambulancia začala ordinovať v novostavbe ORBIS priamo pri frekventovaných zastávkach MHD Centrum, Mlyny, ktoré ponúkajú výbornú dopravnú dostupnosť pre všetkých obyvateľov Nitry. Okrem toho pre motorizovaných pacientov sa v okolí nachádza aj dostatok parkovacích plôch, buď priamo v ORBIS alebo za OC Prior.

Pacientom Praktickej Ambulancie sa môže stať každý občan s platným verejným zdravotným poistením SR, ktorý dovŕšil 18 rokov.

Stačí sa objednať na vyšetrenie a pri návšteve s pacientom uzatvoríme štandardnú Dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Vybavíme za pacienta komunikáciu s doterajším všeobecným lekárom a poisťovňou, ako aj prenos zdravotnej komunikácie,“ dodal MUDr. Michal Balco.

Viac informácií nájdete na tejto stránke alebo zavolajte na 037/656 34 15.

Cakaren p01.jpg
Foto: Praktická ambulancia
Doktorka titulka google my business.jpg
Foto: Praktická ambulancia

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X