Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Parkovisko, parkovanie, autá
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabaycom
23. júla 2016 Správy Nitra od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na Chrenovej by malo pribudnúť parkovisko, pozrite sa, na ktorej ulici

Na nitrianskom sídlisku Chrenová by malo pribudnúť parkovisko, vyplýva to z dokumentu, ktorý zverejnilo mesto Nitra.

Mesto dalo vypracovať projektovú dokumentáciu parkoviska na Štiavnickej ulici. To by malo vzniknúť pri energobloku. PD na úrovni realizačného projektu stavby vypracuje Ing. Jozef Kyselica, s.r.o., s ktorým mesto uzavrelo zmluvu.

Zhotoviteľ sa podpisom zmluvy zaviazal vyhotoviť PD v nasledovnej forme: 6 paré, 1 x CD (PD, rozpočet a výkaz výmer), 6 x výkaz výmer a 2 x rozpočet. Projektová dokumentácia má byť podľa zmluvy dokončená do 15. augusta tohto roka.

Za zhotovenie PD dostane firma Kyselicu 3.250 eur. Ako ďalej zmluva uvádza: „Objednávateľ je oprávnený odstúpiť od zmluvy, ak je zrejmé, že PD nebude hotová včas alebo nebude vykonaná riadne, a ak zhotoviteľ neurobí nápravu ani v poskytnutej primeranej lehote.“

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X