Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zs_krcmeryho_nitra_maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk
25. júla 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mesto zrekonštruuje ZŠ Krčméryho, opravy vyjdu na viac než 90-tisíc eur

Mesto Nitra dá zrekonštruovať Základnú školu Krčméryho, ktorá sa nachádza v blízkosti Kalvárie. Podľa zverejnenej zmluvy opravy vykoná Rastislav Straňák – Elstra, ktorý za práce zinkasuje viac než 90-tisíc eur.

Ako uvádza zverejnená zmluva, obnova školy zahrnie opravu kuchyne, skladu, šatní a elektroinštalácií. Opravy sa vykonajú na základe cenovej ponuky zo začiatku tohto mesiaca.

S prácami by sa malo začať do desiatich dní od výzvy objednávateľa, avšak najneskôr majú byť ukončené do septembra 2017. Podľa zmluvy sa cena vyšplhá na 77.870,96 eur bez DPH, čo po prirátaní dane predstavuje celkovo 93.445,15 eur.

„Cena obsahuje všetky náklady a zisk zhotoviteľa, nevyhnutné k riadnemu a včasnému zrealizovaniu diela. Rovnako tak cena obsahuje aj predpokladané náklady vzniknuté vývojom cien v národnom hospodárstve a to až do doby ukončenia diela podľa zmluvy,“ informuje dokument.

Záručná doba na vykonané opravy je 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po prevzatí diela.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X