Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
NITRA: Agrosalón
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
23. marca 2017 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skTS, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Inovácie a technológie v poľnohospodárstve predstaví výstava Agrosalón 2017

V roku 2017 Agrosalón poskytne priestor pre viac ako 105 vystavovateľov a spoluvystavovateľov. Podujatie s medzinárodným charakterom sa uskutoční od utorka 28. marca do soboty 1. apríla.

Výstavná plocha Agrosalónu bude 16 821 m2. Cieľom organizátorov je i tento rok odprezentovať prestížny „salón“ pre poľnohospodárske stroje a mechanizáciu, zabezpečiť vysokú odbornú úroveň podujatia a poskytnúť optimálne podmienky vystavovateľom na uzatvorenie čo najväčšieho množstva obchodných transakcií.

Konferencie a mimoriadna cena

Novinkou tohto ročníka bude prezentácia historickej poľnohospodárskej techniky, ktorú pre toto podujatie pripravilo Slovenské poľnohospodárske múzeum. Tento rok sa bude konať aj konferencia „Agrobiznis“ spojená s prednáškami a s vyhodnotením 4. ročníka súťaže „Najinovatívnejší stroj roka 2016“.

Neoddeliteľnou súčasťou veľtrhu je i udeľovanie niekoľkých významných ocenení. Aj tento sa budú v piatich kategóriách slávnostne odovzdávať Ceny veľtrhu Agrosalón 2017. Novinkou medzi cenami bude mimoriadna cena riaditeľa agrokomplexu Národného Výstaviska, ktorou sa budú mať organizátori možnosť poďakovať vystavovateľovi za zásluhy a dlhoročnú spoluprácu s výstaviskom.

Vyhrajte každý deň!

Každá zakúpená vstupenka na veľtrh Agrosalón 2017 bude zlosovateľná. Do žrebovania o hodnotné ceny sa môže zapojiť každý návštevník po vyplnení údajov na zlosovateľnom kupóne, ktorý je súčasťou vstupenky, a ten následne vhodí do žrebovacieho osudia v pavilóne M4. Zlosovateľné kupóny do žrebovacieho osudia môžu byť vhodené už 28. 3. Samotné žrebovanie začína až 29. 3. o 14. hodine a bude sa konať každý deň v rovnakom čase až do 1. 4. 2017.

Expozície SPM v pavilóne M3 s traktorparádou

Expozícia SPM počas Agrosalónu 2017 bude sprístupnená počas celého veľtrhu. Dynamické ukážky v podobe Traktorparády sa budú konať v sobotu 1. apríla počas celého dňa na vonkajšej ploche medzi pavilónmi M3 a M4. Slovenské poľnohospodárske múzeum si pre návštevníkov veľtrhu Agrosalón pripravilo ukážky a sprievodný program. Okrem zastúpenia najmodernejších strojov a technológií od špičkových firiem budú môcť návštevníci veľtrhu vidieť aj mechanizmy a časti expozícií, ktoré zachytávajú poľnohospodársku mechanizáciu v minulosti. Jedinečné kusy histórie z depozitára SPM nie je možné vidieť nikde inde na Slovensku. Návštevníci tak budú môcť porovnať poľnohospodársku techniku dneška s históriou.

Mapa_agrokomplexu.jpg

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X