Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Cfk nitra.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: maps.google.com
11. augusta 2016 Šport NitraFutbal od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Čermánsky futbalový klub dostane od mesta dotáciu na prenájom aj energie

Čermánsky futbalový klub dostane od Nitry dotáciu na prenájom, ktorý je za obdobie marec až december 2016. Taktiež dostane finančný príspevok na energie minuté v tomto roku.

Podľa zmluvy, ktorú mesto Nitra zverejnilo na svojej webovej stránke, si Čermánsky futbalový klub prilepší finančnou čiastkou v celkovej výške 33-tisíc eur.

Túto sumu poskytne mesto klubu vo forme dotácie na prenájom a energie. Peniaze budú rozdelené nasledovne, dotácia na prenájom predstavuje sumu 30-tisíc eur, zvyšných 3-tisíc eur je určených na energie.

Ako ďalej zmluva uvádza: „Poskytnutú dotáciu je príjemca povinný použiť len na účel, na ktorý mu bola poskytnutá. Príjemca je povinný hospodárne a efektívne nakladať s dotáciou v súlade s účelom, na ktorý bola poskytnutá s podmienkami uvedenými v zmluve.“

K ďalším povinnostiam príjemcu patrí: „Príjemca je povinný predložiť všteky účtovné doklady vystavené za náklady vzniknuté v aktuálnom kalendárnom mesiaci potrebné ku kontrole použitia dotácie najneskôr do konca príslušného mesiaca, v ktorom mu bola poskytnutá dotácia.“ Pokiaľ tak príjemca neučení, nemá nárok na poskytnutie dotácie za nasledujúci kalendárny mesiac.

Ak ČFK Nitra použije poskytnutú dotáciu v rozpore s účelom, na ktorý mu bola poskytnutá, alebo ju nepoužije či nepredloží účtovné doklady ku kontrole a zúčtovaniu v uvedenom termíne, poskytnutú dotáciu bude musieť bezodkladne vrátiť mestu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X