Podujatie Chrenovské dožinky ponúkne zaujímavý program

Chrenovske stanky 6
Foto: NitraDen.sk

Na Národnom výstavisku Agrokomplex v zrekonštruovanom amfiteátri sa budú od 17. do 20. augusta konať Chrenovské dožinky.

Program vo štvrtok 17. augusta začne o 11. hodine, otvoria ho folklórne súbory. Pokračovať bude o 14.30 hod. vystúpením Jadranky. O 16. hodine za oficiálne začnú Chrenovské dožinky. Tešiť sa môžete na vystúpenia rôznych folklórnych skupín, dychovú hudby Skýcovanka či Peter´s Beats. O 20. hodine program zakončí vystúpenie hudobnej skupiny Kortina.

V piatok od 10. hodiny bude program pokračovať pásmom Na skvelú náladu, o 17. hodine ho vystrieda pásmo Pohodička pri peknej hudbe, o 21. hodine vystúpi Slovak Tango.

V sobotu je pripravené vystúpenie Peter´s Beats, o 10.30 hod. bude odovzdávanie rezortných ocenení. Potom začne pásmo Spievajte si s nami, prezentácia knihy Nitra z neba a Zábava pre všetkých. Deň o 20.30 hod. ukončí Latinoshow.

Nedeľu môžete začať o 10. hodine chvíľkou oddychu s Petrom Farkašovským a potom sa zabaviť pri vystúpení Folklórneho súboru Slnečnica a Dychovej hudby Záhorienka. O 14. hodine ich vystrieda Jadranka, program ukončí vystúpenie hudobnej skupiny Forum.

Nebudú chýbať rôzne chutné dobroty, stánky, v ktorých sa predstaví Cech historických remesiel a ľudovoumelecké remeslá. Vstup je voľný.

Chrenovske dozinky 2017.jpg

Odporúčané články

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Čo si o tom myslíte?

Zdroj: © NitraDen.sk