Kolenčíková má na krku trestné oznámenie, Smer jej odkázal, že sa nenechajú fackovať

Robert Fico a Renata Kolencikova
Foto: SITA, koláž: NitraDen

Renáta Kolenčíková, ktorá je mestskou i krajskou poslankyňou, si svojimi vyjadreniami poriadne zavarila. Podľa Roberta Fica strana Smer už na ňu podala trestné oznámenie. V relácii vysielanej v jednej zo slovenských rozhlasových staníc jej Fico odkázal, že sa nenechajú fackovať.

Podobné články
Odísť zo strany sa nevypláca, na zastupiteľstve budú odídencov odvolávať z funkcií

V utorok 25. októbra 2016 bol hosťom diskusnej relácie „Braňo Závodský Naživo“, ktorá sa vysiela na Rádiu Expres, premiér SR a zároveň predseda strany Smer Robert Fico.

Premiér v rozhlasovej relácii okrem iného uviedol, že strana Smer-SD podala trestné oznámenie na bývalú krajskú tajomníčku strany v Nitre Renátu Kolenčíkovú. Tomu predchádzali vyjadrenia a obvinenia Kolenčíkovej, ktoré poskytla médiám.

Podobné články
Nitrianska poslankyňa vypovedala na polícii ohľadom korupcie v Smere

„Museli sme začať kroky, pretože spomínaná pani mala vyjadrenia, ktoré sa nezakladajú na pravde. Povymýšľala si veci, predsa my sa nenecháme fackovať. Podali sme už trestné oznámenie,“ vyjadril sa Fico.

„Nemôže niekto prísť, urobiť rozhovor do novín a porozprávať do médií niečo, čo sa nezakladá na pravde,“ vysvetlil premiér, ktorý zároveň dodal, že za kritikou Kolenčíkovej vidí neukojené politické ambície.

Odporúčané články

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Čo si o tom myslíte?

Zdroj: © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.