Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Karierny den ukf
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: UKF
21. októbra 2019 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre sa opäť uskutoční Kariérny deň

UKF v Nitre vďaka Kariérnemu dňu opäť vytvorí pomyselný most medzi študentmi a zamestnávateľmi.

V poradí už štvrtý Kariérny deň sa na UKF v Nitre uskutoční v stredu 23. októbra na prízemí hlavnej univerzitnej budovy na Tr. A. Hlinku 1. Univerzita uskutočňuje toto podujatie v spolupráci s Poradenským a servisným centrom (PSC) a Národným kariérnym centrom (NAKAC). Organizátori pozvali firmy z rôznych odvetví zamerané na študentov cudzích jazykov, IT, marketingu, manažmentu a prírodných vied.

Podujatie bude v tomto roku inovované a to v podobe dvoch formátov, pričom jedným sú „Business breakfast“ – networkingové „raňajky“. V rámci tohto workshopu sa stretnú zástupcovia firiem s pedagógmi/manažérmi UKF v Nitre. Ich cieľom bude zadefinovať si očakávania a výzvy vzájomnej spolupráce, ale aj podeliť sa s inšpiratívnymi príkladmi dobrej praxe.

Karierny den ukf
Foto: UKF

Druhou podobou je „Table talking“. V tomto prípade budú firmy prezentovať svoje možnosti priamo študentom. Ako informovala univerzita, študenti môžu takouto formou získať informácie o tom, aké existujú možnosti na trhu práce, aké brigády, programy alebo zamestnanie ponúkajú jednotlivé firmy, aké ponúkajú spôsoby odmeňovania, prípadne aké benefity zabezpečujú pre svojich zamestnancov.

Karierny den ukf
Foto: UKF

Na Kariérnom dni Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre sa zúčastnia poslucháči dvanástich katedier a prezentovať sa bude desať známych firiem – Foxconn, Adecco, Insdata (UNIQA Group Service Center Slovakia), Henkel Slovensko, spol. s r.o., SAIA Nitra, Muehlbauer Technologies s.r.o., Andritz Kufferath s.r.o., Ledvance, Premier aquatics (program Work and Travel), SNAP international s.r.o.

Karierny den ukf
Foto: UKF

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X