Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Skolka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
15. augusta 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Materskú školu v Janíkovciach rozšíria, na MŠ Zvolenskej opravia strechu za 36-tisíc eur

Materskú školu v Janíkovciach má v pláne mesto Nitra rozšíriť, vyplýva to z dokumentu, ktorý radnica zverejnila na svojom webe.

Nitra dala vypracovať projektovú dokumentáciu na úrovni realizačného projektu stavby, pôjde o rozšírenie janíkovskej MŠ. Podľa zmluvvy vypracuje PD Ing. Jozef Raček, s.r.o. Projektová dokumentácia mala byť hotová do 15. augusta tohto roka.

Za vypracovanie PD dostane podnikateľ 13-tisíc eur bez DPH, po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 2.600 eur, sa celková finančná čiastka za projektovú dokumentáciu vyšplhá na 15.600 eur.

MŠ Janíkovce nie je jediná, ktorá sa dočká zmeny. Materskej škole na Zvolenskej totižto opravia strechu podľa cenovej ponuky zhotviteľa, ktorým je firma STAVOREX, s.r.o.

Strecha škôlky má byť opravená do septembra 2016, mesto za ňu zaplatí 35.538,48 eur vrátane DPH. Podľa zverejneného dokumentu bude mať strecha 24 mesačnú záruku, ktorá začne plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Suma, ktorú mesto zaplatí za opravy strechy na MŠ Zvolenská, v sebe zahŕňa nasledovné práce: dodávka a montáž strešnej PVC fólie s geotextíliou vrátane stratného, ukotvenie fólie, utesnenie prestupov, demontáž svetlíka, dodanie a montáž nového svetlíka, odizolovanie nadsvetlíkov, odizolovanie atík, demontáž, dodávka a montáž oplechovania poplatostovaným plechom vrátane kotviacich prvkov.

V cene je taktiež zahrnutá demontáž jestvujúceho, dodanie a montáž nového bleskozvodu, potrebné stavebné práce na úpravu povrchov strechy a presun materiálu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X